• DOLAR
  7,8661
 • EURO
  9,3120
 • ALTIN
  484,25
 • BIST
  1,1833

Şeker Fabrikasına Araç Kiralanacak

Malatya Şeker Fabrikası personeli işçileri midibüs İle 4 bin sefer; güvenlik memurlarını minibüsle ile bin 100 sefer taşınması konusunda Şeker Fabrikası yönetimi ihale ilanına çıktı.

Şeker Fabrikasına Araç Kiralanacak

Malatya Şeker Fabrikası personeli işçileri midibüs İle 4 bin sefer; güvenlik memurlarını minibüsle ile bin 100 sefer taşınması konusunda Şeker Fabrikası yönetimi ihale ilanına çıktı.

Malatya Şeker Fabrikası Müdürlüğü yeni sezon şeker alımına başladı. Personel taşıma sorunun giderilmesi için ihtiyacı doğan Şeker Fabrikası ‘ Araç Kiralama Hizmeti’ ihalesini duyurdu.

22 Ekim saat 14:00’da  Malatya Şeker Fabrikası Ofis Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek olan ihale, Açık İhale usulü gerçekleştirilecek.

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler şu şekilde sıralanadı,”Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi.Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğinin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimdeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat. İhale konusu işin tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren, standart forma uygun belge,”

İLAN İÇİN    TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber