Spor
Giriş Tarihi : 18-12-2020 18:08   Güncelleme : 18-12-2020 18:08

Kaptan’dan İddialı Açıklama

Kaptanı Adem Büyük: "Yeni Malatyaspor olarak bu sezon yenilmemiz kolay olmayacak. Biz birlik beraberlik içerisinde olduğumuz zaman buna izin vermeyeceğiz Tabi ki yenileceğiz. İlla puan kaybedeceğiz. Ama mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz. " dedi.

Kaptan’dan İddialı Açıklama

2020/2021 yılı sezonunda ilk haftalarda kötü başlasa da sonraki haftalarda toparlanan Yeni Malatyaspor, Süper Lig’de yarışta ben de varım mesajını verdi.

Yeni Malatyaspor Kaptanı Adem Büyük Fanatik'e yaptığı değerlendirme, "Yeni Malatyaspor olarak bu sezon yenilmemiz kolay olmayacak.” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu. Takımda ekip ruhunun oluştuğunu söyleyen Büyük,”Biz birlik beraberlik içerisinde olduğumuz zaman buna izin vermeyeceğiz Tabi ki yenileceğiz. İlla puan kaybedeceğiz. Ama mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz. Çok iyi bir arkadaşlık grubu var. Geçen sene yaşanan kötü dönemden sonra o dönemi yaşatmak istemiyoruz. Kötü durumda değiliz ama kötü duruma da düşmek istemiyoruz. Taraftarımız geçen sene gitmiyordu maçlara. Bu senede gelmek istiyorlar ama malum pandemi. Arkamızda dursunlar, bize dua etsinler. Biz de onları mutlu etmek için elimizden geleni yapalım" dedi.

Fenerbahçe maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Büyük: "Fenerbahçe deplasmanına giderken hiçbir takım arkadaşımın gözünde korku görmedim. İster istemez Fenerbahçe deplasmanına gidiyorsunuz. Ama son haftalarda iyi oynuyorduk. Kendi oyunumuzu oynarsak mutlak 3 puanla ayrılacağımızı biliyorduk. Her dediğimiz, her yaptığımız neredeyse çıktı. Ben de Fenerbahçe'ye daha önce gol atamamıştım gol attığım için mutluyum ama Fenerbahçe gibi bir takımı deplasmanda 3-0 hem de iyi oyunla yenmek gurur verici." sözlerini kullandı.

 

Ebubekir Atilla