Spor
Giriş Tarihi : 24-12-2020 18:19   Güncelleme : 24-12-2020 18:19

Christian Cueva Trujillo'da

Milli takımda forma giyebilmek için bir kulüpte forma giymesi gereken Christian Cueva, Peru Milli takımında forma giyebilmek için taraftarı üzecek kararı alabilir.

Christian Cueva Trujillo'da

Yeni Malatyaspor’da uzun bir süredir kadro dışı kalan Perulu yıldız Christian Cueva, Peru Milli Takımında forma giyebilmek için kulüpten ayrılabilir.

Christian Cueva geçtiğimiz günlerde Malatya'dan ayrılarak ülkesine gitmişti. Peru milli takımı karşılaşmaları için performansını korumak isteyen Cueva, Trujillo'da görüntülendi.

Radio Programas del Perú'de yer alan habere göre, Cueva affedilmeyi beklerken bir taraftanda perfonmansını korumak ve Milli Takıma hazır olabilmek için fiziksel antrenör José Neyra ile çalışıyor. Cueva'nın Yeni Malatyaspor'daki geleceğinin daha da belirsizleştiği vurgulanırken Cueva'nın Peru Milli Takımında oynamak için bir kulüpte forma şansı bulması gerektiği belirtildi.

Cueva'yla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan antrenör José Neyra ise: "Bir futbol dehası ve harika bir insanla ilk antrenmanı kaçırmayın." ifadelerini kullandı.

Ebubekir Atilla