Asayiş
Giriş Tarihi : 19-12-2020 20:29   Güncelleme : 19-12-2020 20:29

2 Adrese Kumar Baskını

Dabakhane Mahallesinde iki farklı adreste kumar oynatıldığı ihbarı üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, iki adrese yapılan eş zamanlı operasyonda 9 kişiye ceza yazıldı.

2 Adrese Kumar Baskını

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağının getirildiği saatlerde Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri toplumsal huzuru ve güvenliği sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Yapılan güven ve huzur uygulamaları kapsamında alınan bir ihbar ile Dabakhane Mahallesinde iki farklı adreste kumar oynatıldığını öğrenen ekipler, her iki adrese eş zamanlı olarak baskın uyguladı.

Adreslerde kumar oynandığı tespit edilen 7 şahsa idari para cezası uygulandı. İşletmeci V. K. ve L. A. ‘ya Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlamak suçundan adli işlem yapıldı. Yine işyerinde bulunan 5 kişiye sosyal mesafe kuralını ihlal ettikleri için tutanak tutulduğu belirtildi.

Dabakhane Mahallesinde yapılan farklı bir uygulamada ise, bir araç sürücüsü şahıstan,  2,61 gr metamfetamin, 4 adet cam aparat parfümü ve 3 bin 165 TL ele geçirildiği belirtildi. >> HABER MERKEZİ