• DOLAR
  6,8569
 • EURO
  7,7422
 • ALTIN
  390,85
 • BIST
  1,1289

“Yeşilyurt, Bölgenin Cazibe Merkezi Oldu”

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, “Yeşilyurt’umuzu 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkararak daha fazla geliştirmeye ve büyütmeye adayız, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Yeni projelerimizi hayata geçirmek içinde inşallah halkımız yetki verirse daha büyük aşk ve sevdayla hizmetlerimizi yoğunlaştıracağız. Bizler ‘Memleket İşi Gönül İşidir’ diyerek ülkemize hizmet etmeyi, vatanına ve ülkesine sevdalı, memleketinin gelişmesi, refah ve huzur ortamının ilelebet sürmesi adına bu yola çıktık” dedi

“Yeşilyurt, Bölgenin Cazibe Merkezi Oldu”

Çınar, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Mehmet Çınar, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Çavuşoğlu ve Salköprü Mahallelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla bire araya geldi. Çınar, buradaki konuşmasında, ‘Gönüller yapmaya geldik’ şiarıyla çıktıkları kutlu yolda, tüm milletimizle fert fert kucaklaşmaya, gönüllerine dokunmaya devam ettiklerini söyledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, 2014 yılında büyük Yeşilyurt’un kurucuları olarak beş yıldan beri bölgeye ve memlekete hizmet etmeye çalıştıklarını ifade ederek, “2014 yılında Yeşilyurt’u kurduğumuz zaman her alanda gelişim, büyüme ve ilerleme şartını koyduk. Beş yılda da ilçemizi birçok alanda, birçok projeyle çıtayı yükselttik. İlçemizi benzersiz ilçeler arasına koymaya aday gösterdik. Her alanda Yeşilyurt’u büyüttük” dedi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IthOz0nVkYc

 

Çınar, Yeşilyurt’ta kültürel, sosyal, tarihi, sportif ve çevreci birçok projeyi hayata geçirdiklerini anlatarak, şunları söyledi: “Her yönüyle Yeşilyurt, marka ilçeler arasına girdi. Yeşilyurt’umuz çok güzel ve verimli bir ilçe. Bölgemizin de en hızlı büyüyen ilçesi oldu. Şehrin batıya açılan kapısı olması nedeniyle de nüfusumuz 320 bine yükseldi. Bizlerde bu süre zarfında güzel projeleri hayata geçirerek, ilçemizi daha ileriye taşıdık.”

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar daha sonra AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Gedik ve Şentepe’de mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Çınar, buradaki konuşmasında, Yeşilyurt’a beş yılda büyük yatırımlar yaptıklarını ifade ederek, “Beş yıllık hizmet karnemiz ortada, hemşerilerimizle el ele gönül gönüle çalışarak Yeşilyurt’un çehresini değiştiren yatırımların altına hep birlikte imza attık. Tek bir alanla sınırlı kalmayarak yapılması çok zor gözüken işlerin altından sizlerin desteğiyle kalktık. Hep beraber taşın altına elimizi koyduk ve kadim bir medeniyete sahip güzel ilçemizin sosyal, kültürel ve sanatsal mazisine layık bir hizmetlerde bulunduk. Bugün verilen sözleri yerine getirdiğimiz için sizlerin teveccühüyle karşılaşıyoruz” dedi.

Yeşilyurt’u 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkararak daha fazla geliştirmeye ve büyütmeye aday olduklarını dile getiren Çınar, “Yeşilyurt’umuzu Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği 2023 vizyonuna uygun hale getirmek temel hedefimizdir. Örnek bir ilçe hüviyetine ulaşan Yeşilyurt’umuzu 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkararak daha fazla geliştirmeye ve büyütmeye adayız, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Yeni projelerimizi hayata geçirmek içinde inşallah halkımız yetki verirse daha büyük aşk ve sevdayla hizmetlerimizi yoğunlaştıracağız. Bizler ‘Memleket İşi Gönül İşidir’ diyerek ülkemize hizmet etmeyi, vatanına ve ülkesine sevdalı, memleketinin gelişmesi, refah ve huzur ortamının ilelebet sürmesi adına bu yola çıktık” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber