• DOLAR
  5,7283
  % 0,25
 • EURO
  6,3616
  % 0,36
 • ALTIN
  276,8320
  % 0,28
 • BIST
  95.522
  % -0,53

Yeşilyurt Belediyesi Karnesine Güveniyor

Turgut Özal Mahallesinde düzenlenen mahalle toplantısında vatandaşlarla bir araya gelip, projelerini anlatan Yeşilyurt Belediye Başkanı, AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, “Beş yıl önce belirlediğimiz hedeflerin büyük bir kısmına ulaşmanın onurunu yaşıyoruz. Yüce Rabbime sonsuz hamdolsun ki; beş yıllık çalışma karnemizi yüzümüzün akıyla halkımızla paylaşma imkânına sahip oluyoruz. Halkımızda bu hizmetlerimizin karşılığında hoşsohbetleri ve güler yüzünü bizlerden esirgemiyor” dedi

Yeşilyurt Belediyesi Karnesine Güveniyor

Beş yıllık hizmet dönemlerinde Turgut Özal Mahallesine kazandırılan fiziksel yatırımlar ile sosyal sorumluluk projelerini sinevizyon eşliğinde mahalle sakinleriyle paylaşan Yeşilyurt Belediye Başkanı, AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, “ 2014 yılında göreve geldiğimizde Turgut Özal Mahallemizde alt ve üst yapı başta olmak üzere sosyal tesis ve park alanları anlamında büyük eksiklikler vardı, ancak şimdi baktığımız zaman bu sorunların %90 civarında çözüme kavuşturulduğunu görmek hepimizi mutlu etmektedir. Hizmete sunduğumuz park alanları, temizlik hizmetleri, geri dönüşüm evleri, yenilenen trafo binaları, modernleşen ulaşım ağı, kaldırımlarımız, bisiklet yollarımız ve yakın bir zamanda hizmete açacağımız Doğal Ürünler Pazarı-Emanet Çarşı Hizmet Binamız ile mahallemizin yapısı beş yıl önceye oranla büyük bir değişikliğe uğradı. Kent kimliğine artı değerler katan hizmetlerimizle modern yaşam koşullarına ulaşan buradaki hemşerilerimize  beş yıl önce ne sözü verdiysek bugün o sözü yerine getirmenin kıvancı içerisindeyiz, işte AK Partinin farkı budur, biz size sevdalıyız, hizmet için varız” dedi. 2014 yılından bugüne kadar toplumun tüm dinamikleri ve vatandaşlarla muhabbeti kesmeden başarılı hizmetlerin altına imza attıklarını ifade eden Başkan Adayı Çınar, “Seçimden seçime değil, sürekli halkımızla birlikte olduk. 2014 yılından günümüze her anımızı halkımıza faydalı olacak şekilde planladık ve geçirdik. İlçemizin ihtiyaçlarını tespit ederken, vatandaşların beklentilerini de göz önünde bulundurarak buna göre çalışma stratejimizi belirledik. Hemşerilerimizin hayatın her anında birlikte olup, acıları paylaşıp sevinçleri birlikte yaşadık. Gördüğümüz ilgi ve alaka doğru işler yaptığımızın açık göstergesidir.  İnşallah bundan sonra da aynı diyalogumuzu sürdüreceğiz. Çünkü AK Partimiz en büyük desteği halkından almaktadır.” dedi. Bütün güçleri ve enerjilerini Yeşilyurt’un kalkınması için ortaya koyduklarını dile getiren Başkan Adayı Çınar, “ Bizler makam ve mevki sevdalısı insanlar değiliz, makamlar gelip geçicidir önemli olan gönül ve kalp kazanmaktır. Bir gün bizde bu dünyadan göçüp gideceğiz, gökkubbede hoş bir sadâ bırakmak için işimizi ciddiyetle yaparak arkamızdan hâyır dualarının okunmasını arzu ediyoruz. Yeşilyurt’un yaşam kalitesini arttıracak, şehrimizin çehresini değiştirecek projelerle önümüzdeki beş yılda da hizmet etmek en büyük hedefimizdir.” dedi.

 “BAŞKANIMIZIN ADAY GÖSTERİLMESİNDEN BÜYÜK BİR MEMNUNİYET DUYUYORUZ”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın aday gösterilmesinden büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Turgut Özal Mahalle Muhtarı Cengiz Yılmaz, “ Yeşilyurt’ ta ki 82 mahalle muhtarımızın tamamı Başkanımızın tekrar aday gösterilmesini istedi, bu isteğimizin yerine getirilmesinden ziyadesiyle memnun olduk. Başkanımızın bilgisi ve tecrübesinin yanında samimiyeti ve içtenliği toplum nazarında büyük ilgi görmektedir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber