İBLİS İN 12 HAVARİSİ..!

8.2.2018

Ender Sümer

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

KÜLTÜRNAME

Ender SÜMER

 

İBLİS İN  12 HAVARİSİ..!

          Malum Hz. İsa (a.s) ın” 12 Havarisi (saf-temiz,inanan)vardı .Bunlar; “ Petrus, Antreas, Yuhanna ,Filip, K.Yakup,Bartelmi,Torna,Matta,Simon,Yahuda,B.Yakup,Paulus,Matyas.”Lakin içlerinden biri İblis-Şeytan ın havarisiydi. Bu durumu Hz. İsa bilmesine rağmen;hatta “Son akşam yemeği” denilen yemek esnasında “içinizden biriniz beni ihbar edeceğini sanıyorum” demesine rağmen onu ifşa etmemişti. Zira bu hem fitneyi doğuracak hem de olacak olan kader-i ilahinin önüne geçilemezdi. Yehuda adındaki bu hain havari  ;asıl efendisi iblise itaat ederek  bir fırsatını bulup Hz.İsa nın yerini paganist (putperest) Roma imparatorluğunun Kudüs valisine ihbar eder. Askerler  mekanı basmadan havariler mekanı terk etmiş ve Hz.İsa (a.s)da Kur’ani ifade ile Rabbi tarafından göge yükseltilmişti. İhbarcı Yehuda da sureten Hz.İsa ya benzetilmiştir .Bütün itiraz ve haykırışlara rağmen iblisin havarisi Yehuda Hz.İsa zannı ile başına dikenli tel sarılarak ve elleri ayakları çivilenerek çarmha(haç) çekilmiş  işkenceler içinde bağıra bağıra gebermiştir.Aslında Yehuda;şeytanın tarih boyunca hep havariliğini  yapmış  olan Yahudilerin bir casusuydu.Yahudiler bu durumu gerçeği örtbas etmek adına çarptırmış ve şu şeytani oyunu kurmuşlardı,

Güya Hz.İsa nın çarmıha (Haç)gerilip öldürülüşünden  bir süre sonra  dirilecekti .Sahte bir İsa bulup onu   Mecdelli Meryem’e  ve Havarilerine göründerdiler.;ancak havarilerin bir kısmı  bu duruma inanmamıştı.Sahte İsa ise ; bu Havarilerin  tutumlarını kınıyarak onları  imansızlıkla suçlamıştır.Yahudilerin sahte İsa’sı  Havarilere “ Günah çıkarma,günah bağışlama, Vatfiz  yetkisini verip;  Baba-Oğul-Ruhül Küdüs(kutsal ruh) “inancını”  dikte ederek

 gitmiştir.Hıristiyanlığı daha yayılmasına fırsat vermeden dejenere eden Yahudiler İslam dininide Abdullah ibn-i Sebe ve havarileri tarafından bozmak istemiş ancak bunda muaffak olamamıştı.Lakin İslamı ŞİA ve Sunni olarak ayırmayı başararak asırlarca Müslümanları biribirine kırdırmışlardır.

     Coğrafi keşiflerin öncüsü olan bu zihniyet keşfettikleri yeni kıta ve ülkelerin kaynaklarını sömürerek devasa bir zenginliğe ulaşmışlardır.Bu zenginliklerini Ronesans,Reform,Fransız ihtilali gibi evrensel boyutta hareketleri gerçekleştirip milliyetçilik fikirlerini yayarak merkezi otoriteler olan imparatorlukları parçalıyarak küçük ülkeler halinde bölüp halklarını köleleştirmişlerdir.Laiklik ilkesinide yayarak insanların dinlerini yok edip maneviyatlarını öldürmüşlerdir.Sermayeleri ile dünya ekonomilerini yöneten ve yönlendiren bu şeytani güç bir taraftanda bilime büyük önem vererek bu alanda gücünü daha da devleştirmişlerdir.Dünyanın üstün zekalı  öğrencilerini ve başarılı bilim adamlarını topluyarak üstün bir teknoloji kurmuşlar ve özellikle silah,otomotiv,iletişim,sağlık, alanlarına hükmederek dünya piyasalarını ele geçirmişlerdir.Bir taraftan uyuşturucu  fuhuş ,içki, sıgara, sinema…sektörlerini yönetip toplumların ahlaki değerlerini yok ederken diğer taraftan da  gıda ve temizlik sektürlerine el atıp  geliştirdikleri  teknoloji ile şen’i- sinsi ve haince  bir faaliyet göstererek bu mamüllerin içerisine yerleştirdikleri kimyasallarla  insanların maddi ve manevi bağışıklık sistemlerini zayıflatıp onları  kendilerine muhtaç  modern köleler haline getirmişlerdir.Bunun için özellikle insanların maddi ve manevi güç kaynağı olan beyindeki EPİFİZ BEZİ (Pineal grad) ni hedef almışlardır.

     Beyinin tam ortasında yer alan ve bir bezelye tanesi büyüklüğündeki bu muhteşem bez;gözümüzün tüm optik dokulara sahip olup buna” 3.Göz “de denilmiştir. Zaten tarihsel “RA ‘nın gözü ile sembolize edilmiş ve Masonların işareti olan üçgen içindeki göz olarak da simgelenmiştir. ABD dolarının üzerinde de bu göz mevcuttur. Tüm manevi değerlerin merkezi olan ve  uyku anında (23.00-05.00 arasında)  ” Ruh molekülü-the  Sprit Molekülü-Meletonin-DMT  “ denilen bir salgı salgılar.Bu sıvı insanda ;Mutluluk,huzur,sevgi,merhamet,İnanç,iyilik,sonsuzluk,direnç,zamansızlık,2.boyut,,sır perdesi...gibi değerleri  güçlendirir. Uyku, stres, doğum  ile ölüm öncesi anlarında salgılanan bu sıvı sayesinde beyin başka bir Mod’a geçerek  insan; benlik kavramından sıyrılıp her şeyin-kainatın bir parçası olduğu gerçeğine kapılır.

     İşte bu kadar önem arz eden bu bezi  hedef alan  şer odakları bu bezin düşmanı olan, onu kireçlendirerek körleştiren kimyasal maddeleri ki bunun en önemlisi FLORÜN dür. Bunu gıda, temizlik ürünleri, Kola, deodorant, parfüm, alkol, neskafe, diş macunu…içine katarak insanlara servis etmektedirler. Hatta süt tozu ve florünlü diş macununu okullarda çocuklara ücretsiz  vermektedirler. Bir tarftan da genleriyle oynadıkları “ hibrit(kısır)” tohumlu tahıl ve sebzeler ile hormonlu gıdalarla insanların maddi bağışıklık sistemlerini çökertip kendilerine muhtaç hasta, zayıf, dirençsiz toplumlar oluşturmaktadırlar. Ellerinde bulundurdukları medya ve internetle oluşturdukları algılarla olayları manipüle ederek kitleleri istedikleri yere yönlendirmektedirler.Yıktıkları merkezi güç otoriterleri olan imparatorlukların parçalanması ile oluşan devletçikleri tüm bu imkanlarla satın aldıkları yerli hainlerlede güçlendirip dünyayı yönetmektedirler.Devletlerin adları başka başka olabilir lakin tamamı bu parayı ilah edinmiş bu  şeytani güç odakları tarafından yönetilmekte veya yönlendirilmektedir. Dünya sermaye gücü olan bu zihniyetin nihai hedefi; parçaladıkları ve milli- manevi benliklerini soykırıma uğratarak kendilerine bağımlı yaptıkları ülkeleri sınırları kaldırarak birleştirip dünyayı tek devlet, tek dil, tek para, tek, meclis ,tek bayrak ve tek başkanla yönetmektir. Bunu ABD yi ve AB yi kurarak başlamışlardır. Lakin bu hain emellerinin karşısında direnen islam’ı yok etmeye azmetmiş olan bu şeytani güç bu konuda kendilerine en büyük tehdit olarak Türkiye yi gördüklerinden bütün argümanlarını kullanarak üzerimize gelmektedirler.

Hz.İsa nın 12 havarisi gibi Şeytanında 12 Havarisi olan  ABD, İSRAİL, İNGİLTERE, ALMANYA, FRANSA, YUNANİSTAN, RUSYA, KANADA , İTALYA, BELÇİKA, HOLLANDA VE İSPANYA (İran’ı da kuyruk olarak ekleyebiliriz.) efendilerine bu şekilde hizmet etmektedirler.

İşte biz aslında Suriye ve Irak ta  PKK-PYD-YPG-İŞİD…ile değil bunların babaları olan İblis in 12 havarisi ile savaşmaktayız .Bu amansız kutsal mücadeleden  kim mi galip çıkacak.!? Allah-u alem Hakkı, hakikatı, adaleti, merhameti savunan mazlumların koruyucusu  zalimleri kabusu olan Osmanlının torunu  TÜRKİYE ve İSLAM kazanacaktır. SEFER BİZİM ZAFER İSE ANCAK  ALLAH (C.C) ın OLACAKTIR… vesselam

 

 

Ulusal Gazeteler
22 Şubat 2018 Perşembe 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar