AF(E)RİN ABD(!)

23.1.2018

M. Fatih KAHRAMAN

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

“Ey iman edenler! Kendinizden başkasını dost ve sırdaş edinmeyin. Onlar sizi şaşırtıp fenalık etmekten geri durmazlar. Sıkıntıya düşmenizi çok arzu ederler. Size olan aşırı kin ve düşmanlıkları ağızlarından taşıp ortaya çıkmıştır. Kalplerinin gizlediği (kin ve düşmanlık) daha büyüktür. Eğer aklınızı kullanırsanız size ayetlerimizi yeterince açıkladık.” (Al-i İmran, 118)

 

            Siyonist güdümlü haçlı zihniyetinin en büyük temsilcisi olan ABD şimdilerde ise sarı şeytanın azgınlık, şaşkınlık ve taşkınlıklarıyla burnumuzun dibinde çok pis kokular yaymaktadır.

 

            Beş binin üzerinde tır dolusu silah ve mühimmatla sınırımızda otuz bin kişilik bir ordu kuracağını ifade eden büyük şeytan sürekli ağız değiştirerek Türkiye’ye karşı asıl niyetini izhar etmiş ve çoktandır ki başımıza bela olmaya başlamıştır.

 

            Bölgemizdeki bütün terör örgütlerinin kurucusu ve hamisi olduğu apaçık olan ABD çirkin yüzüyle gerçekten sabrımızı taşırmıştır. ABD’nin öne sürdüğü gerekçe ve tabiri caizse pişkince ve sinsice kıvırmasına kargalar bile güler.

 

Pentagon’dan gelen içi kof dört cümle: 

 

1-      Bütün tarafları gerilimi tırmandırmaktan kaçınmaya ve en önemli iş olan DEAŞ’ı yenmeye odaklanmaya davet ediyoruz.

2-      Türkiye’nin ABD tarafından yabancı bir terör örgütü olarak tanınan PKK’ya ilişkin güvenlik kaygılarını anlıyoruz.

3-      ABD, PKK’ya herhangi bir destek sağlamıyor.

4-      ABD öncülüğündeki koalisyonun Afrin’de devam eden bir operasyonu yok çünkü DEAŞ’ı hedef alan askeri operasyonlara odaklanmış durumda.

 

Ey Trump!

 

·         Hani Erdoğan, senin arkadaşın olmuştu?

·         Hani ABD, Türkiye ile hiç olmadığı kadar yakındı?

·         Hani "Erdoğan çok, çok ilgili ve açık olmak gerekirse çok puan topluyordu ve  ABD ile de birlikte çalışıyor"du?

·         Hani "Ülkelerimiz arasında harika bir dostluk vardı,  biz şu anda hiç olmadığımız kadar yakındık ve bunun büyük bir bölümü kişisel ilişkilerle alakalı"ydı?

·         Hani hedef DEAŞ idi? Peki niye senin silahları ellerine verdiğin PYD, PKK ve YPG neden hastanelere ve sivillerin üzerine bombalar ve mermiler yağdırıyor?

·         Bu mu senin dostluğun, bu mu senin müttefik oluşun, bu mu senin samimiyetin? Af(e)rin sana Af(e)rin Trump, Af(e)rin ABD(!), Allah sizin müstahakkınızı verecektir ve sonunuz çok yakındır inşallah!.. Ve inşallah "Afrin", akıbetinizin ve ebedi yenilginizin adı olacaktır.

 

"Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye'nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere, 20 Ocak 2018 saat 17.00'den itibaren 'Zeytin Dalı Harekâtı' başlatılmıştır."

 

Ordumuzun bu askerî harekâtını saniye saniye ajanslardan izliyoruz. Allah’ın izniyle zayiat vermeden sınırımızdaki bütün terör örgütlerini destekçileriyle birlikte yerin ve cehennemin dibine gömeceğiz!..

 

Mehmetçiğimiz savaş jetleriyle hedefleri vurup geri dönüyorlar. Kara harekâtı da başlamış ve bütün hızıyla devam etmektedir. Diğer taraftan sınıra asker sevkiyatı da sürmektedir.

 

Siyonistlerin, emperyalist haçlıların nihaî hedeflerinin Türkiye olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak bütün bu hain, sinsi ve kalleş dost görünümlü düşmanlarımızın unuttuğu bir şey var ki o da şudur: Türkiye ne Suriye’ye, ne Irak’a, ne Filistin’e, ne İran’a, ne Afganistan’a, Ne Arabistan’a, ne Mısır’a ve ne de diğer ülkelere benzer!..

 

Çünkü biz kefenini giymiş, diğer adı barış olan İslam dinine mensup; varını yoğunu cennet mukabilinde Allah’a satmış olan ve ölümün üzerine giden Osmanlı bakiyesi Mehmetçikler ordusuyuz!.. Bizim Allah’tan başka hiç kimseden korkumuz yoktur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi: ‘Topunuz gelin!’, ey insanlık, İslam, Müslüman ve Allah düşmanları... Ecelinize susadığınız belli; demek ki bizim elimizden olacakmış eceliniz, Allah’ın yardımı ve izniyle…

 

Neredeyse hiç dostu olmayan biz Müslüman Türkler şimdi gerçekten bütün dünya ile savaşıyoruz. Biz de tıpkı Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in Bedir Savaşında yaptığı duayı yapıyoruz:

 

“Allâh’ım eğer şu bir avuç Müslüman bu gazada helâk olursa; bundan sonra yeryüzünde Sana ibadet edecek bir tek muvahhid (tevhid ehli) kalmaz... Sen İslâm’ın bu ordusuna nusret ihsan et (yardım eyle)!..”

 

Çünkü dünyanın bütün mazlumları, sömürülen, katledilen mağdur Müslümanları bu milleti bekliyor… Allah’ım sen yardımını bizlerden esirgeme…

 

Ve biz biliyoruz ki:

 

“Allah size seveceğiniz bir iyilik daha verecektir ki, o da düşmanlarınıza karşı her zaman size yardım etmesi ve yakın bir zamanda nasip olacak fethidir ki, ey Muhammed! Müminlere bu fethi ve yardımı şimdiden müjdele.” (Saff Suresi, 13)

Ulusal Gazeteler
22 Şubat 2018 Perşembe 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar