• DOLAR
  6,8651
 • EURO
  7,8557
 • ALTIN
  400,10
 • BIST
  1,1441

Üniversite İletişim Birimi Rektör Danışmanlığına Bağlandı

İnönü Üniversitesi Kurumsal İletişim biriminin Rektör Danışmanlığına bağlandığını ifade eden Rektör danışmanı Doç. Dr. İlhan Erdem, Üniversite’de yapılan çalışma ve aktivitelerin daha iyi duyurulabilmesi açısından basın mensupları ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi

Üniversite İletişim Birimi Rektör Danışmanlığına Bağlandı

İnönü Üniversitesi’nin daha da büyüdüğünü, Üniversitede yapılan çalışmaları ve aktivitelerin daha iyi tanıtılması gerektiği için Kurumsal İletimi birimini kurduklarını dile getiren İnönü Üniversitesi Rektör danışmanı Doç. Dr. İlhan Erdem, Üniversite ile ilgili konuları değerlendirmek üzere basın mensupları ile birlikte bir istişare toplantı yaptı. Rektör danışmanı Doç. Dr. İlhan Erdem toplantıda yaptığı açıklamada, “Uzun zamandır ihmal ettiğimiz bir toplantıyı bugün gerçekleştirmeye karar verdik. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Üniversitemiz, Malatya’mızın önemli kurumlarından birisi. Basınımız da Malatya’da öneli işlevi ulan kurumlardır. Malatya’nın iki güzide kurumunun bir araya gelerek, istişare amacı ile bir araya geldik. Yaklaşık olarak 2 ay kadar önce kurumsal iletişim birimi Çalışanları ile birlikte, Rektör danışmanlığına bağlandı. Bu amaçla sizler tanışmak ve bir araya gelmek istedik. Nasip bugüneymiş. Zaman zaman ortaya çıkabilecek yanlış anlamaları önlemek ve Malatya basını ile daha iyi iletişim kurabilmek amacıyla bu toplantıyı düzenledik. İletişimde her zaman bir fayda vardır” şeklinde konuştu.

Kurumsal İletişim biriminin çalışmalarına ve önemine değinen Rektör Danışmanı Erdem konuşmalarının devamında şunları dile getirdi, “Ahmet hocam göreve geldikten sonra İnühaber’i kurduk. Kurumsal iletişimi başta oraya bağladık. Bazı arkadaşlarımız orada görevlendirdik. Tamamen iletişimi, kurumsal iletişimin bünyesine dâhil etmeye çalıştık. Tabi ki bunlar birer denemeydi. Bu denemeyi gerçekleştirdik ama aynı zamanda kurumsal iletişiminde bir anlamda devam etmesi gerektiği kanaati oluştu. Kurumsal iletişimde, İnühaber’de devam ediyor. İnühaber, Üniversitenin birikiminden istifade etmek, öğrencilerin orada stajda bulunmasının imkânını sağlamayı hedefliyor. İletişim fakültesinde bu yıl radyo, televizyon ve sinema bölümü kuruldu. Dolayısıyla fakültemiz, önemli görev ifa etmeye başladı. 2,5 yıldır görülüyor ki göreve geldikten sonra Üniversite de etkinlikler bir hayli arttı. Toplulukların yaptıkları etkinlikleri de dâhil etmedik. Yaptığımız etkinlikleri de kitapçık haline getiriyoruz. Biz etkinlikler yapıyoruz ama önemli olan bunları duyurabilmek. Onun için sizlerle bir toplantı gerçekleştirmek istedik.”

M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber