• DOLAR
    5,7507
    %0,00
  • EURO
    6,3954
    %0,07
  • ALTIN
    272,90
    %0,01
  • BIST
    7,5782
    %0,05

U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası Başladı

16-20 Nisan tarihleri arasında Malatya Tecde Spor Salonu ve Merkez Spor Salonunda yapılacak olan Basketbol U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası Müsabakaları başladı

U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası Başladı

Türkiye Basketbol Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası Müsabakaları başladı.

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan teknik toplantının ardından Basketbol U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası müsabakaların programı belli oldu.

Program şöyle:

A Grubu

Eskişehir Basketbol GSK, Trabzon İdmangücü

Final Spor, Antalya Gelişim Gençlik (B)

16.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 10:00 | Eskişehir Basketbol GSK – Trabzon İdmangücü, 12:00 | Final Spor – Antalya Gelişim Gençlik (B), 17.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 10:00 | Antalya Gelişim Gençlik (B) – Eskişehir Basketbol GSK, 12:00 | Trabzon İdmangücü – Final Spor, 18.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 14:00 | Eskişehir Basketbol GSK – Final Spor

16:00 | Antalya Gelişim Gençlik (B) – Trabzon İdmangücü

B Grubu

Ormanspor, Erzincan GSK, Çankaya Üniversitesi

Amasya DSİ, 16.04.2019 (Tecde Spor Salonu)

10:00 | Ormanspor – Erzincan GSK, 12:00 | Çankaya Üniversitesi – Amasya DSİ, 17.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 14:00 | Amasya DSİ – Ormanspor

16:00 | Erzincan GSK – Çankaya Üniversitesi, 18.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 14:00 | Ormanspor – Çankaya Üniversitesi, 16:00 | Amasya DSİ – Erzincan GSK

C Grubu

Pınar Karşıyaka, Marmaris Akademi GSK, TED Ankara Kolejliler

Trabzonspor, 16.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 14:00 | Pınar Karşıyaka – Marmaris Akademi GSK, 16:00 | TED Ankara Kolejliler – Trabzonspor, 17.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 14:00 | Trabzonspor – Pınar Karşıyaka

16:00 | Trabzonspor – TED Ankara Kolejliler, 18.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 10:00 | Pınar Karşıyaka – TED Ankara Kolejliler, 12:00 | Trabzonspor – Trabzonspor

D Grubu

Yüksekçıta, Güneysu Spor, Uşak Belediyesi Basketbol

Antalya Osmanlı GSK, 16.04.2019 (Tecde Spor Salonu)

14:00 | Yüksekçıta – Güneysu Spor, 16:00 | Uşak Belediyesi Basketbol – Antalya Osmanlı GSK, 17.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 10:00 Antalya Osmanlı GSK – Yüksekçıta, 12:00 | Güneysu Spor – Uşak Belediyesi Basketbol, 18.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 10:00 | Yüksekçıta – Uşak Belediyesi Basketbol 12:00 | Antalya Osmanlı GSK – Güneysu Spor

19 – 20 Nisan tarihlerindeki final maçları ise Malatya Merkez Spor Salonunda yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber