• DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633

TÖTM’ den Av. M. Umut Yalçın’a Ziyaret

Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Ali Beytur, Hastane müdürü Ahmet Sönmez, Müdür yardımcıları Adnan Kılıç ve Vahap Cömert yakın zamanda Türk Kızılayı Olağan Genel Kurulunda Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkan Yardımcılığı’na seçilen Av.M.  Umut Yalçın’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

TÖTM’ den Av. M. Umut Yalçın’a Ziyaret

Güneybatı Anadolu Bölge Kan Merkezinde Kızılay Bölge Müdürü Dr. Serdal Ucuz’un makamında yapılan ziyarette Prof. Dr. Ali Beytur seçim nedeni ile yeni görevinden ötürü Av.M. Umut Yalçın’a başarılar dilediğini, bu görevin Malatya içinde önemli bir gelişme olduğunu Malatya’nın temsili noktasında Kızılay Genel Merkezinde güçlü bir hale gelindiğini, bunun da bilhassa vagon fabrikası yatırımının hızlanması ve Kızılay’ın Malatya’da bir merkez haline gelmesini sağlayacağını beyan ederek Turgut Özal Tıp Merkezi olarak Kızılay’ın her daim arkasında duracaklarını ifade etti.

Türk Kızılay Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Av.M. Umut Yalçın ise bu ziyaretten ötürü memnun olduklarını, Malatya’nın sağlık turizmi açısından en önemli lokomotif gücü olan Turgut Özal Tıp Merkezi’nin desteklerini hissetmenin Kızılay’ı da güçlendirdiğini Malatya’da başarı yakalanacaksa bu birkaç kişinin kişisel çabası ve çalışması ile olacak bir şey olmayıp ancak tüm kurumların etkin bir şekilde ortak çalışmaları sonucunda olacak bir çalışma neticesinde olacağını, bu sebeple Turgut Özal Tıp Merkezi ile ortak çalışmaların Malatya’nın geleceğini de belirleyeceğini beyan ederek iştişarede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber