• DOLAR
  8,1911
 • EURO
  9,6920
 • ALTIN
  502,25
 • BIST
  1,1824

Sokak Sağlıklaştırma Projesi İhaleye Çıktı

Yeşilyurt Beledyesi tarafından Kaynarca Mahallesi muhtelif sokakların sağlıklaştırılması yapım işi için İhale İlanına çıkıldı.

Sokak Sağlıklaştırma Projesi İhaleye Çıktı

Yeşilyurt Beledyesi tarafından Kaynarca Mahallesi muhtelif sokakların sağlıklaştırılması yapım işi için İhale İlanına çıkıldı.

Belediye tarafından çıkılan ve ilan.go.tr adresinde yer alan ihaleye göre, Kaynarca mahallesinde toplamda 4 bin 500 metrekarelik alanın sağlıklaştırılması yapım işi gerçekleştirilecek. Katılmak isteyenler, ihale hakkında ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilecek.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak.

İHALEYE KATILMA ŞARTLARI VE İSTENİLEN BELGELER

Yayınlanan ilandaki şartlara göre, “Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat. İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz. Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge.” şartları getirildi.

İLANLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİYE    TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

>> Ebubekir Atilla

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber