• DOLAR
  6,7665
  %0,91
 • EURO
  7,5744
  %0,97
 • ALTIN
  374,12
  %0,45
 • BIST
  8,5208
  %1,23

PTT 179’uncu Yılını Kutluyor

PTT 179. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Bu gün doyasıyla PTT Başmüdürlüğünde 179. sırada işlem yapmak için sıraalan Hüseyin Atlı  (67) adlı vatandaşa PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun tarafından saat ile birlikte çeşitli hediyeler verildi

PTT 179’uncu Yılını Kutluyor

PTT 179. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Bu gün doyasıyla PTT Başmüdürlüğünde 179. sırada işlem yapmak için sıra alan Hüseyin Atlı  (67) adlı vatandaşa PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun tarafından saat ile birlikte çeşitli hediyeler verildi

PTT Merkez Binasında düzenlenen törene PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun, İşletme Müdürü Ahmet Özmen, Merkez Müdürü Ergün Cömert, Pazarlama Müdürü Emrullah Ayılan katıldı.  Günün anlam ve önemini anlatan PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun PTT’nin Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından birisi olduğunu söyleyerek,  İki asra yaklaşan tecrübesi ile bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ettiğini söyledi. PTT tarafından yapılan hizmetlere de değinen Başmüdür Coşkun açıklamasını; “Ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atarak posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veren Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ). 1 79 yıllık bilgi ve birikimiyle geleceğe ışık tutuyor. Kurulduğu günden bu yana tecrübesi, yenilikçi bakış açısı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğini arttıran PIT; hayatın her alanında vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor.” şeklinde sürdürdü.

PTT AŞ’nin 1840 yılında bir Posta Nezareti olarak kurulduğunu hatırlatan Coşkun konuşmasının devamında ise şu ifadeleri kullandı. “PTT Değişim, Dönüşüm ve Gelişim” yaklaşımından hareketle başlattığı yenilikçi politika ile teknoloji çağının gereklerine hızlıca entegreolabilen PTT, insan odaklı hizmet anlayışıyla kapasitesini her geçen gün artırıyor. 43 bini aşkın çalışanı ve 5 bini aşkın hizmet noktası ile vatandaşlara hizmet vererek, büyük bir aile olmanın hissettirdiği güvenle yoluna devam eden, etkin ve etkili çözümlerle sektörel bazda büyük değişimlerin öncüsü olan PTT, inovasyon, AR-GE ve dijitalleşmeyi ön planda tutarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dünya’daki dijital değişim ve dönüşümün baş döndürücü hızına yetişmek için tecrübesini yenilikçi vizyonuyla birleştiren PTT, zamanın koşullarına uyum sağlamak için, güçlü geleneğinden beslenip. sağlam bir iradeyle çalışmalarını sürdürüyor.”

 1. Sıradaki Talihli ise böyle bir şans yakaladığı için mutlu olduğunu söyleyerek PTT teşkilatına güvendiklerini bu nedenle bütün işlemlerini PTT kanalıyla yürüttüklerini söyledi.

A. Vahap Kaygusuz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber