• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Pisagor Dershanesi'nden basarili ögrenciye laptop

Pisagor Dershanesi tarafindan 8. sinifta, SBS-8 alaninda tam puan alarak Türkiye birincisi olan Mehmet Utku Sahin.e laptop hediye edildi.

Pisagor Dershanesi'nden basarili ögrenciye laptop

Pisagor Dershanesi tarafindan 8. sinifta, SBS-8 alaninda tam puan alarak Türkiye birincisi olan Mehmet Utku Sahin.e laptop hediye edildi. Ögrencilerinin basarisindan gurur duyduklarini kaydeden Pisagor Dershanesi Müdürü Mehmet Pehlivan, “Modern bir dershane olarak degisen sinav sistemine hizla ayak uydurduk” diye konustu. 

 

“Basarilarimiz devam edecek”

 

Pehlivan, sunlari kaydetti: “Pisagor Dershanesi, dokümanlariyla, ögrencilerimize bire-bir dersleriyle, rehberlik hizmetiyle, ögretmenler denetiminde programli etütlerle egitim-ögretimine devam eden ciddi, sistemli, profesyonel bir dershanedir ve de olma yolunda devam edecektir. Dershanemiz basarisini 8. Sinif SBS puaniyla bir kez daha ispat etmistir. Önümüzdeki haftalarda açiklanacak olan 6. ve 7.Sinif SBS puanlarinda da bu basarinin devam edecegi kanisindadir. Pisagor Dershanesi Müdürü ögrencimiz Mehmet Utku Sahin.e gösterdigi basaridan dolayi tesekkür ediyor, basarilarinin devam etmesini diliyorum. Bu basarida emegi geçen basta ailesi olmak üzere, okul ögretmenlerine ve Pisagor Dershanesi ögretmenlerine tesekkür ediyorum. 2010-2011 Egitim-Ögretim Döneminde Pisagor Dershanesi olarak Malatya.da böyle büyük basarilara imza atmaya devam edecegiz.”

 

 

                                                                                                                                            

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber