• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,45
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22

MÜSİAD’ tan Gazetemize Ziyaret

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Mısır’da seçimle ilk defa başa gelen, 5. Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’yi rahmetle anarak açıklamasına başlayan Başkan Poyraz, “Sonsöz Gazetesi Özgün ve özgür yayıncılığın Çok sesliliğin ve kültürel çeşitliliğin Doğru ve tarafsız haberin adresi. Bu ilkeler üzerinde basın yayın hizmeti veren Sonsöz gazetesi Malatya’daki gelişmeleri doğru ve tarafsız yayın ilkecilik anlayışı içerisinde yürütmesi büyük bir önem arz etmektedir.” dedi

MÜSİAD’ tan Gazetemize Ziyaret

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Başkan Poyraz’ın yanı sıra, Selim Pala, Sinan Akıncı, Erkan Akın, Zekeriya Tal, Ahmet Akbaşlı hazır bulundu.

Poyraz buradaki açıklamasında şunları dile getirdi, “Değerli Sonsöz Gazetesi Yöneticisi Ali beye öncelikle bizleri kabulünüzden dolayı teşekkür ederim.  Konuşmama Mısır`ın seçimle ilk defa başa gelen, 5. Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’yi rahmetle anarak başlamak istiyorum. Allah şehadetini kabul etsin. Muhammed Mursi Temmuz 2013 de batı destekli hain bir darbeyle devrilmiş ve 6 yıl boyunca Mısır zindanlarında mahkum edilmişti. Katil Sisi’nin kurgulanmış sözde mahkemesinde yıllarca yargılanmış ve idam cezasına çarptırılmıştı. mahkeme salonunda İlahi kelimetullahı haykırırken son nefesini vermiştir. Allah şehadetini kabul etsin.  Mursi, şehadetinden önce Mısır’ın zalim ve firavun iktidar sahiplerine şu şekilde haykırarak çok anlamlı bir mesaj vermiştir. Gövdemi hapsetseniz de kalbimle taşlayacağım sizi. Benim bundan sonra eve dönüşüm olmasa da gidecek bir cennetim var. Beni belki zaferlerle gömecekler lakin sizi ahımın ordusu devirecek! Allah yaşadıklarımı mazlum halkıma da zalimlere de unutturmasın.”

Poyraz açıklamasının devamında, “Sonsöz Gazetesi 2001 yılından beri Malatya yerelinde yazılı basın olarak hizmet veren yerel bir gazetemizdir. Sonsöz Gazetesi Özgün ve özgür yayıncılığın Çok sesliliğin ve kültürel çeşitliliğin Doğru ve tarafsız haberin adresi. Bu ilkeler üzerinde basın yayın hizmeti veren Sonsöz gazetesi Malatya’daki gelişmeleri doğru ve tarafsız yayın ilkecilik anlayışı içerisinde yürütmesi büyük bir önem arz etmektedir kendilerini kutluyorum. Sonsöz yöneticisi Ali Bey, bizler yönetime geldikten sonra ziyaretimize gelmişlerdi bizlerde bugün kendilerine iadeyi ziyafette bulunmak için buradayız bizleri kabullerinden dolayı öncelikle Ali beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. MÜSİAD kurumsal kimliği gereği ulusalda ve yerelde kamu kurum ve kuruluşları basın yayın kuruluşlarıyla sürekli işbirliği içerisinde olmuştur bundan sonrada olmaya devam edecektir. MÜSİAD’a 26 Ocak’ ta göreve geldik o günden bu güne kadar birçok etkinlik yaptık en önemlisinde Malatya ‘da ilk defa yapılan MÜSİAD Malatya Ekonomi Ödülleri programımızı gerçekleştirdik. Üyelerimizin birlik ve beraberliğini sağlamak ve MÜSİAD’ın adına yakışacak bu tarz programların yapılması için çalışmalarımız devam edecektir.  Ben tekrar bizleri kabullerinizden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”

 M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber