• DOLAR
  6,7676
  %0,63
 • EURO
  7,4170
  %0,35
 • ALTIN
  371,32
  %0,38
 • BIST
  8,3464
  %0,56

MTB, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

MTB Başkanı Ramazan Özcan ve yönetim kurulu heyeti 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Gazetecilerin gününü tebrik eden Başkan Özcan, “Yerelde yazılı ve görsel medya zaman ve mekân mevhumu gözetmeksizin, mesai kavramı olmadan, Malatya’mıza ve ülkemize ciddi anlamda gece gündüz demeden hizmet veriyor.” dedi

MTB, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

MTB Başkanı ve yönetim kurulu heyeti 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Gazeteciler günü münasebetiyle Cemiyeti ziyaret eden Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan burada yaptığı konuşmada,  “Gazetecilerimizin özellikle yıl içerisinde Ocak ayının 10. Günü Çalışan Gazeteciler Günü. Ben bu vesile ile Malatya Gazeteciler Cemiyeti’mizi böyle anlamlı bir günde Malatya’mızın da en köklü ve en eski yerel gerek yazılı, gerek görsel medyanın temsilcisi olan cemiyetimizi ziyaret ettik. Sağlık nedenlerinden dolayı Haydar abimiz bugün aramızda yok. Buradan da kendilerine acil şifalar kendisine diliyoruz. Yerelde yazılı ve görsel medya zaman ve mekân mevhumu gözetmeksizin daha çok mesai kavramı olmadan, Malatya’mıza ve ülkemize ciddi anlamda gece gündüz demeden hizmet veren, çok ciddi ve zor şartlarda habercilik yapan bütün arkadaşlarımızın kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü buradan tebrik ediyoruz. Kendilerini teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

“GAZETECİLER KAYISI KONUSUNDA HASSAS”

Gazetecilerin Kayısı sorununa yakın ilgi duyduğunu ifade eden Özcan şunları ifade etti, “Özellikle Malatya Ticaret Borsası olarak Malatya’mızın ortak paydası olan Kayısı ile ilgili her seferinde bize sorgusuz ve sualsiz yardım eden destek veren, kayısı ile ilgili haberleri günü birlik kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla kendi sayfalarına taşıyan ve oralarda haber niteliği olması konusunda elinden geleni yapan gazetecilerimize buradan çok teşekkür ediyorum. Gerek Cemiyetimiz ve gerek yere gazetecilerimizin bize vermiş olduğu desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü tebrik ediyor ve çalışmalarınızda da başarılar diliyorum.”

“AKTİF VE BAŞARILI BİR BAŞKANIMIZDIR”

Gazeteciler Cemiyeti’ne Başkan Haydar Karaduman adına Vekâleten Başkanlık eden Ali Er ise burada yaptığı açıklamada, “Sayın Başkana Cemiyetimiz adına teşekkür ediyoruz. Sayın başkan, siyasi geçmişi ve Ticaret Borsası Başkanı olması hasebiyle iyi ve kötü günde Cemiyetin ve gazeteci arkadaşlarımızın yanında olmuştur ve kendisini hiç ayrı tutmamıştır. Aktif ve başarı bir başkanımızdır. Malatya’nın böyle bir başkana ihtiyacı olduğu hissedilmiştir. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Yeni Şire Pazarı’nı Malatya’ya kazandıracağından kendisinden eminiz, Malatya lehine olan tüm çalışmalarında kendisine kapımız sonuna kadar açık ve her zaman yanındayız. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan sayın başkanımıza da çok teşekkür ederiz” sözlerine yer verdi.

M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber