• DOLAR
  7,7988
 • EURO
  9,1314
 • ALTIN
  472,12
 • BIST
  1,1679

Kent Konseyi Kahvaltı Programları Devam Ediyor

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ GENÇLİK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI GENÇLİK MERKEZİ VE BÜYÜKŞEHİR KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİNE ÜYE GENÇLER SANAT SOKAĞI’NDA BULUNAN GENÇLİK MERKEZİNDE BİR ARAYA GELEREK KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİLER.

Kent Konseyi Kahvaltı Programları Devam Ediyor

Malatya’da Gençlik Merkezi ve Gençlik meclisi üyesi gençler Sanak Sokağı’nda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Malatya üyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğüne Bağlı Gençlik Merkezi ve Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisine üye gençler Sanat Sokağı’nda bulunan gençlik merkezinde buluştu.

Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi işbirliğinde yürütülen ve gençlerin kitap okumalarına katkı sağlamak amacıyla başlatılan “Kitaplar Dilsiz Öğretmenlerdir” projesi kapsamında kitap okuma programlarına katılan gençlerin bir araya geldiği programda, kitaplar üzerine söyleşiler gerçekleştirildi.

Kitap okuma programına katılan Melike Çolakoğlu, “Moderatör hocamız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz okuma programlarında kitapların analizini gerçekleştiriyoruz. Bu etkinliğe dâhil olmadan önce de kitap okuyordum ama kitapların bizlere söylediklerini bu kadar net anlamıyordum” ifadelerine yer verdi.

Çolkaoğlu, Gençlik Merkezinde sadece kitap okumadıklarını sosyal ve kültürel etkinlikler içinde de yer aldıklarını ifade ederek, “Katıldığımız her etkinlik bizlere çok şeyler katıyor. Bu imkanlardan faydalandığımız için çok memnunuz. Her platformda gençlere yer verip bizleri unutmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a hizmetleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber