• DOLAR
  7,7807
 • EURO
  9,1126
 • ALTIN
  471,05
 • BIST
  1,1707

Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Genel Kurulu Gerçekleşti

İzzetiye Mahallesi Muhtarı Aladdin Aktaş, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği’nin Olağan Üstü Genel Kurulu’nda tek liste ile girdiği seçimde başkan seçildi

Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Genel Kurulu Gerçekleşti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği’nin olağan üstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Başkan Erdal Yağlıcı’nın yerine vekâleten Başkan olarak bakan İzzetiye Mahallesi Muhtarı Aladdin Aktaş, kendi listesiyle tek aday olarak Başkanlığa seçildi. Toplantıya Mevcut Yönetim, yeni seçilen Muhtarlar, seçilemeyen muhtar ve basın katıldı. Yeni Başkan Aladdin Aktaş, “Muhtar arkadaşlarımızın teveccühü ile tek liste halinde dernek başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım” dedi.

SEÇİMİ KAZANANLAR VE KAYBEDENLER BİR ARADA

Genel Kurul’da söz alan Yakınca Mahalle Muhtarı Kadir İnan yaptığı açıklamada, “Kayısı Kent Muhtarlar Derneği’nin olağan üstü Genel Kurulu’muzu yaptık, burada yeni seçilen Muhtar arkadaşlarımız var, derneğimize üye oldular. Kaybeden arkadaşlarımız ise burada aktif üyemiz olarak devam ediyorlar. Kayısı Kent Muhtarlar Derneği’mizin Genel Kurulu’nda tek adayımız var. Tekrar görev alan muhtar arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Daha önce burada başkanlık yapan Erdal Yağlıcı’nın vefat etmesinden dolayı, yerine bizler bakıyorduk. Allah rahmet eylesin, sevdiğimiz bir ağabeyimizdi, onun da ruhu şad olsun. Genel Kurulu’muzda her hangi bir başkan adayımız yok, tek aday, tek liste olarak Aladdin Akdaş’ımızı önerdik. Aladdin kardeşimiz bu göreve layıktır, kendisine bu görevlerinde başarılar diliyoruz. Yeni arkadaşlarımız görevlerini sürdürecek ve bizler de fahri üye olarak kendilerinin yanında duracağız. Her ne kadar muhtarlığı kaybettiysek de siyasette var olmaya devam edeceğiz. Her daim seçilen arkadaşlarımızın yanında yer alacağız, birlik ve beraberlik nerede var ise her zaman sizlere yakınız” ifadesini kullandı.

VEKÂLETEN BAKAN AKDAŞ, YENİ BAŞKAN SEÇİLDİ

İzzetiye Mahallesi Muhtarı Aladdin Aktaş, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği’nin olağan üstü Genel Kurulu’nu yapmış bulunmaktayız. Bu vesilesiyle Başkanımız Erdal Yağlıcı’nın yerine vekâleten ben devam ettirmiştim. Muhtar arkadaşlarımızın teveccühü ile tek liste halinde dernek başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Tüm muhtar arkadaşlarıma ve basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ederim.

M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber