• DOLAR
  6,0994
  % 0,10
 • EURO
  6,8383
  % 0,51
 • ALTIN
  252,0908
  % 1,05
 • BIST
  84.596
  % 1,10

 Karayel ve Pakdil’ den Malatya Birlik Vakfı’na Ziyaret

Birlik Vakfı’nın Elazığ Şubesi düzenlediği toplantıda başkan değişimine gitti. Burada Elazığ Şube Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şekerci Şube Başkanlığını Eray Şimşek’e devretti. Bu sebeple hem ilimizde bulunan şubeyi ziyaret etmek hem de Elâzığ’ ın yeni yönetimi tebrik etmek amacıyla Vakfın Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Yaşar Karayel ve Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ilimizde düzenlenen toplantıya katılmak için Malatya’ya geldi

 Karayel ve Pakdil’ den Malatya Birlik Vakfı’na Ziyaret

Elazığ ile birlikte ülke genelinde 54 ilde çalışmalarını sürdüren Birlik Vakfı’nın 2015’ten beri faaliyetlerini sürdüren Elazığ Şubesi görev değişikliğine gitti. Elâzığ’da düzenlenen yeni yönetimin tanıtım toplantısında Elazığ Şube Başkanı Prof.Dr. Mehmet Şekerci Şube Başkanlığını Eray Şimşek’e devretti. Görev devrinin hemen arkasından konu ile ilgili ilimizde yapılan toplantıya Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül ile yeni Elâzığ Şube Başkanı Eray Şimşek ‘in yanı sıra Vakfın Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Yaşar Karayel, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ve vakıf üyeleri katıldı. Burada Elazığ ve Malatya Şubesinin faaliyetleri, işleyişleri ele alındı. Vakfın Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Yaşar Karayel de öncelikle Elâzığ şubesinin yeni yönetimi tebrik edip bu konuda Elazığ ve Malatya Şubesi başta olmak üzere şube olarak yapılması gerekenler üzerinde durdu.  Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ise ekonomik sorunlara,  ülkenin diğer gündemlerine değinerek birlikte hareket etmenin önemini vurguladı. Ardından Elâzığ şubesinin yeni yönetiminin hayırlar getirmesini dileyerek tebrik etti. Burada Şube Başkanlığını Elazığ Şube Başkanı Prof.Dr. Mehmet Şekerci’ den alan yeni başkan Eray Şimşek ise: “Elazığ teşkilatı olarak şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi, şehrimizdeki vatandaşlar için çalışmalarda, projelerde bulunacağımızı belirtmek isterim.” ifadelerine yer verdi.  Genç Birlik Elazığ Şube Başkanı Talha Kayalı ise: “24 ilde Genç Birlik Şubesi var, 25. il olarak Elazığ’da faaliyet göstereceğiz. Milli ve manevi değerleri olan tüm gençliği birleştirici, yapıcı bir anlayışla kucaklıyoruz. Bu bilinç ile ülkenin gelişmesine katkı sunmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Birlik Vakfı Elazığ Şubesi Yeni Yönetim Kurulu listesi ise şu isimlerden oluşuyor: Birlik Vakfı Elazığ Şube Başkanı Eray Şimşek, yönetim kurulu üyeleri; Eray Şimşek – Şube Başkanı Elazığ Valiliği Özel Kalem Müdürü Mustafa Metin, Eğitimci Hasan Ergüven, Memur Sen İl Başkanı İbrahim Bahşi, Diyanet İşleri Başkanlığında Uzman Sare Evcimik, Avukat Mehmet Salih Demirdağ, Akademisyen, Milli Boksör Doktor Yakup Kılıç, Sağlık Bakanlığı Çalışanı / KAYED Başkanı Murat Özekinci İnşaat Mühendisi Ahmet Atam, Bilişim Uzmanı,  Genç Birlik Şube Başkanı Talha Kayalı, Gelir Uzmanı Oğuzhan İspir.

Hanife Sarı

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber