• DOLAR
  7,5698
 • EURO
  8,9724
 • ALTIN
  474,62
 • BIST
  1,1848

Kâhtalı Seyyar Pazarcıları Ziyaret Etti

Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret eden Ak Parti Malatya Milletvekili Hakan Kâhtalı ziyaretle ilgili “Yaklaşan bir yerel seçimlerimiz var. Bu seçimler öncesinde sendika başkanlarımıza ve oda başkanlarımıza ziyaret gerçekleştirerek bir fikir alışverişinde bulunuyoruz. Memleketimiz için faydalı olacak işlerde birlikte hareket etmek düşüncesindeyiz.”  dedi

Kâhtalı Seyyar Pazarcıları Ziyaret Etti

Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan ve partililer ile birlikte Ak Parti Malatya Milletvekili Hakan Kâhtalı Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret etti. Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre yapılan ziyarette “Sayın vekilimiz esnaf kökenlidir. Daha önce 5 yıl İl Başkanlığı yaptığından dolayı memleketimizin içinde yetişmiş, memleketin sorunlarına vakıf güzide insanlardan birisidir.  Kendisine odamıza yapmış olduğu ziyaretten dolayı esnafım adına teşekkür ediyorum.  Esnafımızın sorunlarını zaten kendisi de esnaf olduğu için biliyor. Kendisi de yakından ilgilendiler sağ olsun.  Esnafım adına kendisine tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Malatya Milletvekili Hakan Kâhtalı ise “Malatya’mız gelişen, büyüyen, değişen, hakikaten Türkiye’de örnek şehirlerinden bir tanesidir. Bu anlamda Pazarcılar Odası Pazar’daki esnaflarımızın temsilcisidir. O arkadaşlarımızın bir sorunları olduğu zaman, zamanı geldiğinde mecliste siyasi mercilere ileteceğiz. Daha önceki İl Başkanlığı döneminde de gerçekten başkanım tüm esnafların dertleriyle dertlenir oldu ve şimdi aynı şekilde devam ediyor.  Kendisinin bu konuda büyük gayret ve başarısı kendisini tebrik ediyorum. Malatya’mız bu anlamda büyük bir gelişim göstermektedir. Gerek kapalı pazar alanları ile gerekse semt pazarları yeni bir alışkanlık bir kültür olan alışveriş merkezleri haline dönüştü.  Artık her mahalledeki tüketici kendi pazarcı esnaf arkadaşlarımız ile iyi dostluklar kurmuşlar. Alışveriş yapıyorlar Malatya’mız ve Türkiye’mizde bu konu bir kültür haline geldi. Bu anlamda yeni mekânlar oluşturması gerek Büyükşehir gerekse ilçe belediye başkanlarımız ya bu anlamda kendilerine katkı sunuyorlar. Yaklaşan bir yerel seçimlerimiz var. Bu seçimler öncesinde sendika başkanlarımıza ve oda başkanlarımıza ziyaret gerçekleştirerek bir fikir alışverişinde bulunuyoruz.  Memleketimiz için faydalı olacak işlerde birlikte hareket etmek düşüncesindeyiz. Bunu şiar edinmişiz. İnşallah bugünkü yapacağımız ziyarette kıymetli başkanımızdan fikirlerini alacağız.” sözlerini kullandı.

Rahime Gül Erbaş

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber