• DOLAR
  6,7368
  %1,85
 • EURO
  7,3003
  %1,25
 • ALTIN
  350,71
  %2,20
 • BIST
  8,2747
  %0,45

İnternet Anıları -4-

İnternet Anıları -4-

Burada dile getireceğim konu internet üzerinden tanışma ile yaşanan acı bir hikaye. Konuyu anlatırken mekân ve isimleri kullanmak istemiyorum. Ancak anlatacağım olay yaşanmış ve acı bir sonla biten bir olay.

Sohbet odalarında tanıştığım Ayred nickli bir kardeşim var. Zaman zaman sohbet odalarında selamlaşıyoruz. Nasılsın iyi misin? Bu kadar. Sessiz durgun bir kadın.

Ancak dikkatimi çeken bir konu oluyordu. Bu kadın sohbet odasına girdiğinde sadece selam verir ondan sonra sesi soluğu çıkmazdı. Oda sakinlerinin uyan artık ayred diye seslendikleri çok oluyordu.

Yalnız Ayred sohbet odasına girdiğinde tanımadığımız kimseyle konuşmayan bir nick ile birisi gelirdi. Saatlerce her ikisinden de ses çıkmazdı. Oda müdavimleri bilirdi ki her iki arkadaş da özel odada sadece ikisi sohbet ediyor.

Bir gün ortak arkadaşlarımızdan bir tanesi beni arayarak ‘Abi Ayred konuştuğu adamla buluşmak için bulunduğu ilden ayrılacak. Eşinin de haberi yok. Yardımcı ol da vazgeçirelim bunu dedi. Meğer o arkadaşımız Ayred’in başka birisi ile sanal ortamda aşk yaşadığını biliyormuş.

Ayred’e yazarak telefon numarasını istedim. Önce vermek istemedi. Belki de oparatör olduğumu bildiğinden mecburen telefonunu verdi.

Telefonla görüştüm. İstanbul’a gideceğini bunun için de Elazığ’da uçağa bineceğini söyledi. Ben de kendisine mutlaka bize uğra. Yengen de seninle tanışmak istiyor. 1-2 gün misafir edelim seni Malatya’dan göndeririz dedim. Ne kadar ısrar ettimse kabul ettiremedim. Hatta konuyu eşime anlattım. O da görüşmek istedi. Ancak Ayred kabul etmedi.

Aradan 1 hafta kadar geçmişti ki, her ikimizin da ortak tanıdığı Moonshine nickli bir arkadaşım beni arayarak ‘Abi acele bir Sabah gazetesi al’ hayırdır dedim. Sen acele al. 3 Sayfadaki cinayet haberini de dikkatle oku dedi.

Aceleyle gidip gazete aldım. Büroya geçmeye sabrım kalmadan hemen orada gazeteyi açtım. Hakikaten de Moonshine’nin dediği gibi bizim Ayred 3. Sayfa haberi olmuştu. Hem de tam sayfa haberi.

Meğer Ayred, sohbet odasına girdiğinde özel odaya geçip bir başka erkekle sohbet ediyormuş. Eşi uzun süre takip etmiş. Bir şekilde konuyu öğrenmiş. Ayred’in İstanbul’a gitmesi de bu yüzdenmiş.

Ayred’in doktor eşi bir şekilde eşini takip etmiş. Eşinin başka birisi tarafından havaalanında karşılandığını görmüş. Takip neticesinde bir yolunu bularak gittikleri oteli sonrasında ise kaldıkları odayı öğrenmiş.

Gerisini siz tahmin edin artık.

Gerçekleşen olay, Ulusal bir gazetenin 3.Sayfa haberinde, ‘Kendisini Aldatan Eşini Otel Odasında Sevgilisiyle Birlikte Öldürdü’ şeklinde okuyuculara duyurulmuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber