• DOLAR
  7,5575
 • EURO
  8,9826
 • ALTIN
  474,05
 • BIST
  1,1843

İnönü Üniversitesine 292 Sözleşmeli Personel Alınacak

İnönü Üniversitesi’nin 292 sözleşmeli personel alacağına dair ilan 31226 sayılı resmi gazetede yayımlandı. 11 Eylül’de başvuruların son bulacağı duyuruldu.

İnönü Üniversitesine 292 Sözleşmeli Personel Alınacak

İnönü Üniversitesi’nin 292 sözleşmeli personel alacağına dair ilan 31226 sayılı resmi gazetede yayımlandı. 11 Eylül’de başvuruların son bulacağı duyuruldu.

Onkoloji Hastanesinin açılması ve Üniversite Hastanelerindeki personel ihtiyacı ile birlikte ilana çıkan İnönü Üniversitesi, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alımı yapacak. 2018 yılı KPSS3 puan tipinden alım yapılacağı duyurulurken, başvuru bitiş tarihinin 11 Eylül olduğunu kaydedildi.

HANGİ ALANLARDA ALINACAK?

Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre İnönü Üniversitesi bünyesine 255 Hemşire ve 37 Sağlık Teknikeri alınacak. Hemşire alımlarında temek şart olarak Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olma şartı konuldu.

Sağlık Teknikeri alımında ise 2 kadro Patoloji Laboratuvarı için açıldı. Bu alım için alınan şarlar ,se şu şekilde; Yükseköğretim kurumlarının Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikeri önlisans programlarının birinden mezun olmak. Patoloji Laboratuvarında en az 2 yıl deneyimli olduğunu belgelendirmek.

2 Eczane Teknikeri Alınacak. Eczane Teknikerleri için aranılan şartlarda ise;” Yükseköğretim kurumlarının Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.” Şeklinde belirtildi.

Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerleri önlisans programlarının birinden mezun olanlar için, 15 kişilik kadro açıldı.

Kalan 15 kişilik ağlık Teknikeri kadrosu ise, Yükseköğretim kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarından mezun olanlar için ayrıldı.

Alımlar ile ilgili detaylı bilgiye  malatyasonsoz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Ebubekir Atilla

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber