• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

İlik Nakli Bekleyen Öğretmene Anlamlı Ziyaret

ilik nakli bekleyen öğretmen Perihan Doğandemir’e destek için meslektaşları, öğrencileri ve komşuları tarafından ziyaret yapıldı. Yapılan ziyaretlere ilişkin mutluluğunu ifade eden Doğandemir, ziyaretin moral verici olduğunu dile getirdi

İlik Nakli Bekleyen Öğretmene Anlamlı Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Eski Malatyalı vatandaşlar, Kızılay’ın ilik nakli bekleyen öğretmen Perihan Doğandemir için bir araya gelmişti. Bu hafta Perihan hoca için eski Malatya grup yöneticisi Nedim Ulubaba nezaretinde öğretmen arkadaşları, öğrencileri ve komşuları ilik nakli bekleyen öğretmene moral ziyareti gerçekleştirdi.

“NAKİL BEKLEYEN HASTALARA UMUT…”

Ziyarete ilişkin organizeyi yapan Ulubaba, “Geçtiğimiz hafta 3 grup yöneticisi ve dernek başkanlarımızla birlikte Kızılay önceliğinde eski Malatya’da kan bağışı organizasyonu yaptık. Rekor derecede kan bağışı oldu. Buradan tüm Malatyalılara teşekkür ederim. Toplanan kanlar inşallah hastalara bir umut ışığı olur. Bugün Perihan hocamızı yalnız bırakmadık. Öğrencileri, komşuları ve mesai arkadaşları ile birlikte hocamızın yanındayız. Kök hücresi bağışı konusunda toplumsal farkındalık yaratmanın yanı sıra kan vererek, önce sağlık sloganı ile sadece bir hastayı değil, bütün ilik nakli bekleyen hastalara umut olacak. Kan vererek birçok hastaya yeniden yaşama umudu veririz. İnşallah onlara bir umut ışığı oluruz. Buradan sosyal medyaya teşekkür ediyorum. Yapılan yayınlarla birçok hastaya onlarda umut oluyor. Artık kök hücre tedavisinde bağışçı olmak isteyenlere sosyal medya aracılığı ile bilgiler veriyorlar” ifadesini kullandı.

DOĞANDEMİR’E YARDIM ÇAĞRISI

Doğandemir için yardım çağrısında bulunan Ulubaba şunları dile getirdi, “Perihan Hoca’ya yapılan ziyarete ilişkin duygusal anların yaşandığı bu buluşmada öğrencileri mesai arkadaşları komşuları ortak bir açıklama yaparak Perihan öğretmenimize destek olmak için buradayız. İlik nakli bekleyen tüm hastalara acil şifalar diliyoruz. Bizlerde burada kan vererek diğer hastalara da umut olacağını düşünüyoruz. Buradan tüm vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyoruz.”

Öğretmen Perihan Doğandemir ise yapılan ziyarete ilişkin, “Bugün çok duygulandım ve çok moral kazandım. Bir anda karşımda öğrencilerimi, mesai arkadaşlarımı ve komşularımı görünce çok sevindim, çok mutlu oldum. Buradan Malatyalı hemşerilerime de siz basın mensuplarının aracılığı ile emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

>>M.  ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber