Bir Aydır Haber Yok

8.3.2018 16:34:27

‘Markete gidiyorum’ diyerek evden çıkan 24 yaşındaki Nazire Baytemir’den 1 aydır haber alınamıyor. Sokak sokak kızını arayan anne Hanım Baydemir, “ Birçok mercie müracaat ettim ama sonuç alamadım torunumla birlikte kızımın dönmesini bekliyorum ve buradan sesleniyorum bu çocuğun günahı ne annesiz büyüsün, duy sesimi.” diye feryat etti

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

H. Sercan Erduran (Özel Haber)

‘Markete gidiyorum.’ diyerek evden çıkan ve 1 aydır kendisinden haber alınamayan 24 yaşındaki Nazire Baydemir’in annesi sokak sokak kızını arıyor.  Yeşiltepe’de bulunan afet evlerinde ikamet eden 58 yaşındaki anne Hanım Baydemir 3 yaşındaki torunuyla kızının döneceği günü dört gözle bekliyor. 1 aydır kendisinden haber alınamayan Nazire Baydemir eşinin işsiz olduğunu öne sürerek boşandı. Baydemir 16 Şubat 2018 tarihinde 3 yaşındaki kızı Elif Mina Çelik’i annesinin yanına bırakarak, ‘Markete Gidiyorum.’ diye evden çıktı ve bir daha haber alınamadı. Kızına seslenen anne Hanım Baydemir şunları dile getirdi: “ Birçok mercie müracaat ettim ama sonuç alamadım torunumla birlikte kızımın dönmesini bekliyorum. Buradan kızıma sesleniyorum bu çocuğun günahı ney ki annesiz büyüsün, sesimi duy!”

 İSTANBUL’DA BULUNMUŞ AMA…

Anne Baydemir sözlerini şu şeklide sürdürdü: “Karakoldan beni arayarak kızımın İstanbul’da polis tarafından bulunduğunu söylediler. Ama kızımın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakmışlar. İfadesinde, ‘Yavruma iyi bakın ben artık İstanbul’da yaşayacağım. ’diye not bırakmış.”

 

Ulusal Gazeteler
17 Mart Cumartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar