1071 Mektup Gönderilecek

7.3.2018 18:20:24

Afrin’de mücadele eden Mehmetçiğe Bozkurt ve Asenalardan moral mektubu gönderiliyor. Ülkü Ocakları İl Başkanlığının organize ettiği etkinlikte 1071 adet mektup Afrin’de terör örgütleriyle mücadele eden Askerlere gönderilecek

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

M. ALİ GÜNAYDIN

Bozkurt ve Asenalar Mehmetçiğe moral amaçlı 1071 mektup yazdı. Ülkü Ocakları İl Başkanlığının organize ettiği etkinlikte yapılan mektuplar Afrin’e gönderilecek. Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan, “Yüce Türk milleti tarihin her safhasında mazlumun yanında olmuş ve adaletiyle merhametiyle hoşgörüsüyle de muamele etmiştir. Diğer taraftan zalimin ve zulmün karşısında dimdik durarak alçakların dünyalarını başlarına yıkmıştır. Bildiğiniz üzere Suriye'de 6 yılı aşkın bir süredir yaşanan savaşlar neticesinde yüzbinlerce insan hayatını kaybetmiş toprak kanla gözyaşıyla sulanmıştır. Türkiye’mizin güney sınırında bulunan PKK’nın uzantısı YPG’li PYD’li canavarlar vatanımızı milletimizi tehdit ederken kahraman Türk ordumuz Afrin’den zeytin dalı harekâtını başlatmıştır” diye konuştu.

AFRİN’E 1071 MEKTUP

Bozkurt ve Asenalar tarafından 1071 mektubun Afrin’e gönderileceğini dile getiren Başkan Emrah Yılan şöyle konuştu, “Yiğitler yiğidi Mehmetçiklerimizin göğüslerindeki imanlarıyla ihanet bozguna uğratılmıştır. Türk milletinin elli yedinci Alayı olan Ülkü Ocakları Türk milletinin ve Türk askerinin sonsuza kadar yanındadır. Bu beraberliğin nişanesi olarak ülkü ocakları il ve ilçe başkanlıklarımızın aracılığıyla askerlerimizin muzaffer olması için fetih sureleri okutulmaktadır. Dün Kerkük için hazır olan binlerce bozkurt bugün ise Afrin’de Mehmetçiğimizle omuz omuza sırt sırta şehadeti düşünerek geri dönmemek anlayışıyla hazır olduğunu buradan haykırmaktayız. Bu anlamda daha önceden Şırnak idil de görev yapmakta olan Mehmetçiğimize moral amaçlı göndermiş olduğumuz mektupları bugünde ülkü ocakları Malatya il başkanlığı olarak yüzlerce bozkurt ve Asenalarımızın Afrin’de mücadele eden Yiğitlerimize yine moral olması amacıyla yazdıkları 1071 adet mektubu bugün itibariyle Afrin’deki yiğitlerimize ulaştıracağız. Cenab-ı Allah'ın sonsuz kudreti yardımı Mehmetçiğimizle beraber olsun Cenab-ı Allah güç ve kuvvet versin selam olsun. Allah'ın aslanı Hamza yürekli yiğitlerle selam olsun Alparslanlara fatihlere”

 

Ulusal Gazeteler
17 Mart Cumartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar