MHP İl Kadın Kollarına Selma Çiçek Getirildi

4.2.2018 17:25:41

Bir partinin olmazsa olmaz kanadıdır kadın kolları, kadınsız yarımdır her parti… Bu amaçla Malatya’da boş bulunan il kadın kolları temsilciliğine MHP yönetimi tarafından beklenen atama gerçekleştirildi. Yapılan atamada MHP İl Kadın Kolları Başkanlığına Selma Çiçek getirildi

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

>>Hanife Sarı

Güçlü bir il teşkilatı olmak için her konuda olduğu gibi boşta kalan kadın kolları koltuğuna geçecek olan isim konusunda da hassas tavır gösteren MHP il teşkilatı beklenen atamayı gerçekleştirdi.

“TÜRK KADINININ AKTİF SİYASETTE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE TEMSİLİNİ SAĞLAYACAK”

Yapılan il kadın kolları ataması için konuşan MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar: “ Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında vatanımızın bekası için Afrin'de mücadele eden ordumuzun Rabbim yar ve yardımcısı olsun diyor, Afrin'de ve Hakkâri'de şehit olan askerimize Allah'tan rahmet diler, kederli Ailelerine ve Büyük Türk Milleti'ne başı sağlığı dilerim. Genel Merkezimizin onayı ve MHP il Teşkilatı'nın aldığı kararla birlikte, MHP Kadın Kolları Başkanlığı'na Selma Çiçek atanmıştır. Bundan sonraki süreçte kadın kolları başkanımız ve yönetiminin tüm çalışmalarında destekçisi olacağız. Sosyal, ekonomi ve siyasi konularda kadınlarımızın bilgilendirilmesi ile siyaseten en üst noktada yer almasında inşallah bundan sonra kendisi hizmet edecektir. Türk Kadının aktif siyasette güçlü bir şekilde temsilini sağlayacak ve eminim ki kısa zaman zarfı içinde başarılı çalışmalarıyla davaya hizmet edeceklerine canı gönülden inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

“TEŞKİLATLARIMIZ İLE TEK YÜREK OLUP MALATYA'DA MHP'Yİ LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ”

MHP İl Kadın Kolları Selma Çiçek ise: “Öncelikle Afrin' de ülkemizin, milletimizin bekası için terör örgütleri ve onların destekçilerine karşı kahramanca mücadele eden askerlerimizin Ulu Yaradan yar ve yardımcısı olsun diyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Vatan millet sevdasıyla binlerce şehit vermiş ülkücü camianın ve MHP'nin bir ferdi olmakla her zaman gurur duydum. Benim için kutsal olan bu göreve bizleri layık gören başta, ‘önce vatanım, milletim, sonra partim, daha sonra ben’ diyen bilge liderim Sayın Devlet Bahçeli Bey'e ve il başkanımız Sayın Bülent Avşar Bey'e teşekkür ediyor, teveccühlerine layık olmak için elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğimize söz veriyoruz. Bütün teşkilatlarımız ile birlikte tek yürek olup Malatya'da MHP'yi layık olduğu yere getireceğimize inanıyorum. Çünkü biz bir ülkü uğruna verilen ömürlerin, canların izinde, takibinde ve sevdasındayız” sözlerini kullandı.

“SEÇİMLERDE OMUZ OMUZA VEREREK MÜCADELE EDECEĞİZ”

Eski MHP MKYK üyesi Saime Palancıoğlu da: “Ülkemiz çok büyük bir bıçak üstünde, tehlikeleriyle karşı karşıya kaldığı bu dönemde Afşin Hareketinden ülkemizin muzafferle çıkmasına, askerlerimize de bu yolda Allah’ın yar ve yardımcısı olmasını diliyorum.  Allah’ım bu Türk bayrağını askerlerimize her zaman zirveye dikmelerini nasip etsin. Burada yüreğiyle, bedeniyle, kişiliğiyle gurur duyduğum MHP İl Başkanımız Ramazan Bülent Avşar’ın Malatya’da seçimlerde yönetimiyle kadın kollarıyla ve bizler omuz omuza vererek mücadele edeceğiz. Güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum, MHP Malatya Kadın Kollarına yeni atanan kardeşimize görevinde başarılar diliyorum, inanıyorum yüreğiyle, bedeniyle her konuda bütün gücüyle çalışacak. Bende ömrüm oldukça her zaman teşkilatımın ve sayın genel başkanım Doktor Devlet Bahçeli’nin liderliğinde çalışmaya ant içtim, Allah bir kez daha kadın kollarımıza yapılan yeni atamayı hayırlı uğurlu etsin. Allah utandırmasın, görevlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.  Yapılan konuşmalar sonrası MHP İl Kadın Kolları Selma Çiçek’ e belgesi MHP İl Başkanı Bülent Avşar tarafından takdim edildi. Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya il Kadın Kolları Başkanı Sema Çiçek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte daha sonra Battalgazi İlçesi Ülkücü Şehitlerin mezarını ziyaret ederek dua etti.

Ulusal Gazeteler
24 Şubat 2018 Cumartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar