Finalistler Belli Oldu

2.1.2018 18:35:02

Yıldız Kız-Erkek Salon Futbolu (FUTSAL) Turnuva müsabakaları Yeşiltepe Kapalı Spor Salonu’nda oynanmaya devam ediyor. Yarı final maçlarının oynadığı turnuvada finalistler ise belli oldu

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

Futsal Müsabakaları Sürüyor

M. ALİ GÜNAYDIN

Okul Sporları faaliyet programında yer alan Yıldız Kız-Erkek Salon Futbolu (FUTSAL) Turnuvası Yeşiltepe Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakalarla sürüyor. Yarı final maçlarının oynadığı turnuvada finalistler belli oldu. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan, Yıldızlar Kız-Erkek Salon Futbolu Turnuvalarında bugün oynanan müsabakalarda finale adını yazdıran takımlar belli oldu. Yeşiltepe Kapalı Spor Salonunda oynanan çekişmeli maçlara öğrenciler ve aileleri de büyük ilgi gösterdi.

FİNAL 2.’LİK VE 3.’LÜK MAÇLARI BUGÜN

Turnuvanın başından itibaren rakipleri karşısında üstün bir oyun sergileyen Final Ortaokulu yarı finalde karşılaştığı Biruni Ortaokulunu 2-1’lik skorla geçerek adını finale yazdırdı. Bol gollü geçen bir diğer maçta ise Çamlıca Ortaokulu, Türkiyem Ortaokulunu 6-4 mağlup ederek finale yükseldi. Yıldız Kızlar kategorisinde ise Recai Kutan Ortaokulu, Fahri Kayahan Parantez Ortaokulunu 1-0 mağlup etti. 91 bin Dev Öğrenci Ortaokulu ile karşılaşan Orhangazi Ortaokulu ise rakibini 3-1 yenerek finalde Recai Kutan Ortaokulu’nun rakibi oldu. Yıldız Kız-Erkek Salon Futbolu (FUTSAL) Turnuvası Final 2’ncilik 3’üncülük maçları yarın Yeşiltepe Kapalı Spor Salonunda oynanacak.

Ulusal Gazeteler
24 Ocak 2018 Çarşamba 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar