Yeni Bir TV Kanalı Açılıyor

2.1.2018 17:46:27

Yaşam TV'nin Kurucusu Gala TV ve Yurdum TV Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Ferhat Canbey uzun yıllardır hayalini kurduğu Kanal Malatya TV'yi kurarak hayalini gerçekleştiriyor

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

Sunuculuğunu Güler Kahraman ve Ali Karadeniz'in üstlendiği Malatya TV'nin Gala gecesi Muhteşem geçti. Önümüzdeki günlerde Yayın hayatına başlayacak Malatya’nın yeni TV kanalında Haber, Spor, Belgesel, Sağlık Programları, Müzik Eğlence ve Tartışma Programlarına yer verilecek. Bölge Gazetesi, Yurdum Tv  ve Gala Tv Yönetim Kurulu  Başkanı Ferhat Canbey hayeline kavuşarak Kanal Malatya'yı Malatya'ya kazandırmanın mutluluğunu yaşadı. Başakşehir Sular vadisinde Salon Venedikte düzenlenen özel geceye Malatya'nın değerleri katıldı. Misafirlerini tek tek kapıda karşılayan Ferhat Canbey ve eşi Songül Korkmaz Canbey gelen misafirleri tek tek ağırladı. Geceye Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Önal İnaltekin, Yeni Malatya Spor Kulüp Başkanı Adil Gevrek As Başkanı Aziz Yalçınkaya ve Yönetimi, Ayrıca Malatya sivil toplum kuruluşları MASTÖB esenler Şube başkanı Aziz damar MASTÖB gençlik kolları başkanı Bilal elmas MADEF genel başkanı Yılmaz durmuş ve yönetimi MİAD Gençlik kolları Küçükçekmec Malatyalılar Dernek Başkanı Mustafa Karakaş, Dilekliler Dernek Başkanı Ali Karadoğan, Malatya Pütürge Örmeli (Şiro Zarato) Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Hüseyin Memiş. Mastöb kadın kolları başkanı Canan Altıntaş Barbaros, Pütürge Çevre köyleri Başkanı Osman Dursun Ve yönetimi Arıtoprak dernek başkanı Yusuf canbay  bir çok  iş adamının yanı sıra  ismini sayamadığımız çok sayıda sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ÇOK YAKINDA YAYINDA

Çok kısa bir zaman sonra yayında olacaklarını dile getiren  Ferhat Canbey, Geceye katılan davetlilere teşekkür ederek mutluluğunu dile getirdi.  Evkur Yeni Malatyaspor başkanı Adil Gevrek, MADEF Başkanı Yılmaz Durmuş ve  Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat Malatya’ya yeni bir TV kanalının açılmasında memnun olduklarını dile getirdiler. Ferhay Canbey'in Medya kuruluşları ile her zaman yanlarında olduğunu ifade eden başkanlar yayın hayatında başarılar diledi. Türküleriyle geceye renk katan  sanatçılar İzzet Altınmeşe Hülya evrensel Haşim ve Gülistan tokdemir Ahmet Özyavuz Seyhan güler Sibel Sevinç Musa Aslanyürek Canbay, Siirtli Özkan İbrahim harikases Şahmaral Naci Altın Saraynur Aziz karakaş Azdin Erdoğan Sibel Yıdırım ve  Cemal  Fırat söylediği türkülerle katılımcılara çoşkulu anlar yaşattı. Program gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

 

Ulusal Gazeteler
22 Ocak 2018 Pazartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar