Taraftarı Unutmadı

1.1.2018 17:18:42

Süper Ligde Devre arası Transferlere yoğunlaşan Evkur Yeni Malatyaspor 2018 yılında galibiyetlerini sürdürmek istiyor. 2018 Yılını da değerlendiren Yönetim ve Teknik heyet, Malatyaspor taraftarının yeni yılını kutladı

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

M. ALİ GÜNAYDIN

Süper Ligde Devre arası Transferlere yoğunlaşan Evkur Yeni Malatyaspor 2018 yılında galibiyetlerini sürdürmek istiyor. 2018 Yılını da değerlendiren Yönetim ve Teknik heyet, Malatyaspor taraftarının yeni yılını kutladı. Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek 2018 yılı ile ilgili değerlendirmesinde, “Acısıyla, tatlısıyla 365 günü geride bıraktığımız bugün, dönüp baktığımda başta Süper Lig heyecanını ardından güzel bir ilk yarıyı hep birlikte yaşamış, çok kalabalık, coşkulu bir birlik beraberlik görebiliyorum. Her durumda ve her koşulda takımının yanında olan, kazanmak isteyen, her maç takımla birlikte sahada mücadele eden asil taraftarlarımızla geçen bu yılın, yeni yılda da artarak devam etmesini arzu ediyorum. Başta ülkemizin yaşamış olduğu sıkıntılardan tez zamanda arınıp huzur içerisinde birlik ve beraberlikle yaşayacağı bir yıl temenni ediyorum. Ardından, 2018 Yeni Malatyaspor'umuzun da yeni yeni başarılar elde edeceği bir yıl olsun istiyorum. 2018 tüm insanlığa huzur getirsin” diye konuştu.

EYMS Teknik Direktörü Erol Bulut ise, “2017, Malatya ve Yeni Malatyaspor için futbol anlamında güzel bir yıl oldu. Uzun bir aranın ardından Süper Lig'e çıkan Yeni Malatyaspor ilk devreyi de güzel kapattı. Hem oynanan futbol hem de taraftarın kattığı coşku ile tam bir futbol şehri olduğunu tüm spor camiasına ispatladı diye düşünüyorum. Yeni yılda da bu coşkunun artarak devam edeceği düşüncesi ile sağlık, huzur ve takım olarak daha başarılı bir yıl diliyorum" dedi.

Ulusal Gazeteler
24 Ocak 2018 Çarşamba 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar