Türk Eğitim Sen’ den Tatlı’ya Ziyaret

28.12.2017 15:31:53

Türk Eğitim Sendikası İl Yönetim Kurulu, Şube Başkanı Türkyılmaz'ın öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ yı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette eğitim, eğitim ile ilgili projeler, eğitim de yaşanan sıkıntılar ve bunların çözüm yolları konuşuldu

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

>>Hanife Sarı  

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'yı Türk Eğitim Sendikası İl Yönetim Kurulu, Şube Başkanı Çetin Türkyılmaz'ın başkanlığında ziyaret etti.

“İDARECİ ATAMALARINDA LİYAKAT VE EHLİYETİN ESAS ALINMASI GEREK”

Yapılan ziyaret ile ilgili açıklama yapan Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanı Çetin Türkyılmaz: “ İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Tatlı bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Kendilerine bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ettik. Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Tatlı yeni seçilen yönetimimizi kutladı. Bizlere iyi dilek ve temennilerini iletti. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Tatlı, İlimizde eğitim ile ilgili yapılan çalışmalar ve projeler ile  ilgili yönetimimize bilgiler verdi. Bizde Türk Eğitim Sendikası Malatya Şubesi olarak Sendikamızın yönetim kurulu üyelerini tanıtarak üyelerin görev alanları ile ilgili bilgilendirme yaptık. Burada ilimizdeki eğitim ile ilgili sorunları ve çözüm yollarını anlattık. Eğitim paydaşlarının hep birlikte başarıyı sağlayabileceğine vurgu yaptık. İdareci atamalarında liyakat ve ehliyetin esas alınması gerektiğini söyledik. Türk Eğitim Sen Sendikasının en önemli prensibinin ehliyet ve liyakat olduğunu İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Tatlı’ya ilettik. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Tatlı, kendileri içinde ehliyet ve liyakatin çok önemli olduğunu ve idareci atamalarında gerekli özeni göstereceklerini söyledi. Yapılan ziyaret sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Tatlı Türk Eğitim Sendikası Malatya Şubesi Yönetim Kuruluna başarılar diledi. Türk Eğitim Sendikası Malatya Şubesi olarak bizde kendisine başarılar diledik” ifadelerine yer verdi.  

 

Ulusal Gazeteler
23 Ocak 2018 Salı 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar