CHP İl Başkanı Kiraz Mazbatasını Aldı

27.12.2017 17:35:55

258 oyla tekrar başkan seçilen CHP İl Başkan Enver Kiraz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mazbatasını aldı. Kiraz burada, “Hepimize düşen önemli bir görev var. El ele, kol kola partimizi özellikle 2019’da yapılacak olan seçimlere güçlü bir şekilde taşıyabilmek ve mutlaka Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarını kurabilmektir. Dolayısıyla bütün çabamız, bütün gayretimiz bundan sonra bu doğrultuda olacaktır.” dedi

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

>>Hanife Sarı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Enver Kiraz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Malatya Adliyesine gelerek mazbatasını Merkez Seçim Müdürü Gürsel Dursun’ dan aldı.

“CHP İKTİDARINI KURANA KADAR MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Mazbata alımına yaptığına yönelik yaptığı konuşmasında CHP İl Başkanı Enver Kiraz: “Hafta sonu İl kongremiz ile birlikte il kongrelerimizi tamamladık. Yönetici arkadaşlarımız ile birlikte mazbatalarımızı alarak bugün itibari ile Malatya’da göreve başlıyoruz. Tabi hep söylüyoruz önemli bir partide görev yapıyoruz. Dolayısı ile Cumhuriyet Halk Partisi gibi kökleri çok derinden gelen bir partide görev yapıyoruz. Bugün aldığımı sorumluluğun ve bilincin farkındayız. Çünkü çok önemli bir dönmede çok önemli bir sorumluluğu üstlendiğimizi biliyoruz. Bundan sonraki süreçte parti içi tartışmaları da tamamen bir tarafa bıraktığımızı ifade ediyoruz. Gerek bizler ile yarışmış arkadaşlarımız olsun gerek bugün kazanmış olan mazbatasını almış olan arkadaşlarımız olsun. Hepimize düşen önemli bir görev var. El ele, kol kola partimizi özellikle 2019’da yapılacak olan seçimlere güçlü bir şekilde taşıyabilmek ve mutlaka Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarını kurabilmektir. Dolayısı ile bütün çabamız bütün gayretimiz bundan sonra bu doğrultuda olacaktır. Cumhuriyet Halk Parti’nin iktidarını kurana kadar arkadaşlarımız ile birlikte mücadelemizi sürdüreceğiz. Kongremizin yeni seçilen arkadaşlarımızın tabi başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Birlikte önemli başarılara imza atacağımızı da düşünüyorum. Yeni yönetimlerin de hem Malatya açısından hem parti açısından hem de ülkemiz açısından hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi. 

Ulusal Gazeteler
24 Ocak 2018 Çarşamba 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar