Girişim Grubundan 200 Milyonluk Yatırım

24.12.2017 15:25:34

Malatyalı İş Adamlarından oluşan Girişim Grubu, 200 milyon liralık Malatya Life adıyla bir yaşam merkezi yapıyor. Projenin tanıtımını yapan Malatya Girişim Grubu Başkan Yardımcısı Adnan Baştürk, “Malatya’mıza yeni eserler kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Hep Malatya’mıza güzel eserler kazandırmanın hedefini ortaya koyduk. 12 yıldan beri bu aşkla bu heyecanla çalışıyoruz. Malatyalılar da güzel bir yaşam hak ediyor. İzmir ve İstanbul’da ne varsa Malatya’da da olacak.” dedi

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

>>M. ALİ GÜNAYDIN

Malatya Girişim Grubu 200 milyonluk TL yatırımı gerçekleştiriyor. Malatya Life adıyla yapılması planlanan yeni projenin tanıtımı yapıldı. Girişim Grubu tarafından bir otelde düzenlenen programa Malatya Valisi Ali Kaban, Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Malatya Girişim Grubu Başkan Yardımcısı Adnan Baştürk, Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen ve çok sayıda Malatyalı iş adamı katıldı. Projenin tanıtımını yapan Malatya Girişim Grubu Başkan Yardımcısı Adnan Baştürk, Malatya’mıza yeni eserler kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Hep Malatya’mıza güzel eserler kazandırmanın hedefini ortaya koyduk. 12 yıldan beri bu aşkla bu heyecanla çalışıyoruz. Malatyalılar da güzel bir yaşam hak ediyor. İzmir ve İstanbul’da ne varsa Malatya’da da olacak” dedi.

“MALATYA’YA DEĞER KATACAK”

Projeleri ile Malatya’ya değer katan İş Adamlarına seslenen Malatya Valisi Ali Kaban yaptığı konuşmada “Projenin başlatılması yürütülmesi ve başarıyla nihayete gelmesi, zor işler. Malatya girişim grubunun çalışmalarını baştan itibaren yaptıkları. Malatya’ya değer katacak tüm çalışmalarını tebrik etmek istiyorum bu anlamda gerçekten 33 işadamı emektar insanlar kutlamak istiyorum. Çok karlı gözükür ama biraz önce Adnan Bey’in ifade ettiği, gibi henüz kar edememişler inşallah bu projeyle kar etmek de birazda üyeleri arasında para dağıtmaları kısmet olur diyorum, temenni ediyorum. Malatya’mız için yapılacak tüm bu gayretler bir ileriye gidebilmek için büyük önem arz ediyor gerek bugüne kadar yapılmış otel projesi devam ediyor, işyerleri projesi ve yaşam alanı Projesi güzel sonuçlar doğuran proje olan değer katan herkes için hayırlı olmasını diliyorum bereket getirmesini diliyorum sizlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“12 YILDIR AŞKLA ÇALIŞIYORUZ”

Yapım aşamasında olan yeni proje ile ilgili söz alan Girişim Grubu Başkan Yardımcısı Baştürk, “Malatya girişim grubu olarak Allah’a çok şükür bugün Malatya’mıza yeni eserler kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Malatya girişim grubu ilk kurulduğu günden itibaren Malatya’da ilklerin öncüsü oldu. Bunu hep Malatya’mıza güzel eserler kazandırmanın hedefini ortaya koyduk. 12 yıldan beri bu aşkla bu heyecanla çalışıyoruz. burada çok değerli 33 tane ortağımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. 12 senedir sabırla bizim Her ortaya koyduğumuz Malatya’ya uygun gördüğümüz her projeye destek verdiler, 12 yıldan beri sürekli bize para veriyorlar henüz para kendilerine vermedik. İşte bugün de Malatya’mıza 200 milyon Türk liralık dev bir yatırım sizle birlikte başlatıyoruz. Değerli mimarımız Özden hanımı da belirttiği gibi biz Özlem hanımla başladığımızda Özden Hanım İzmir’de olmaz Malatya’ya gelip on gün 15 gün mal sürekli uzak indireceksin öyle bir proje ortaya koyacak sanki hep İzmirliler İzmir ve İstanbul’da. Çok önemli projelere imza attı. İstanbul’da ne varsa, İzmir’de ne varsa Malatya’da da onlar olacak. çünkü Malatyalıların da hakkı güzel yerde yaşamak, en iyi standartlarda ki evlerde hayatlarını sürdürmek. Tabii ki Allah’a çok şükür Türkiye zenginleşiyor, Türkiye büyüyor Malatya girişim olduğu grup olarak güzel bir proje gerçekleştirecek sizlerle birlikte hayata geçiriyoruz girişim grubu olarak ofis projelerimiz de var ofislerde olacak Malatya’mıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Yapılan protokol konuşmalarının ardından Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen tarafından dua edildi.

Ulusal Gazeteler
22 Ocak 2018 Pazartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar