Taraftar “Kudüs Bizimdir” Dedi Gönülleri Fethetti

18.12.2017 18:38:13

Evkur Yeni Malatyaspor taraftarı Malatya stadyumunda Galatasaray- Evkur Malatyaspor maçı öncesi Kudüs’e destek vermek amacıyla yaptığı Koreografi sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Malatyaspor, sahadan galip gelerek taraftarın gönlünü alırken, taraftar ise Kudüs’e verdiği destekle Türkiye’nin gönlünü fethetti

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

M. ALİ GÜNAYDIN

Evkur Yeni Malatyaspor Süper Lig’in 16. Haftasında 5 haftalık yenilginin ardından Galatasaray karşısında aldığı 2-1’lik üstünlüğü ile Malatya’nın gönlünü alırken, Taraftar ise, sahada “Kudüs Bizim’dir” Koreografisi ile Türkiye’nin ve İslam dünyasının takdirini kazandı. ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etmesinin ardından hem Türkiye’den hem İslam dünyasından büyük tepki toplamıştı. Türkiye’nin her şehrinde İsrail ve ABD’ye karşı protesto ve gösteri yapılırken, bir tepki de Malatyaspor taraftarından geldi.

Evkur Yeni Malatyaspor taraftarı Malatya stadyumunda Galatasaray- Evkur Malatyaspor maçı öncesi Kudüs’e destek vermek amacıyla yaptığı Koreografi sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Birçok yazar, sanatçı, siyasetçilerden beğeni alan Malatya taraftarı, Kudüs’e destek verdiği destek herkesin gönlünü fethetti. Galatasaray karşısında üstünlük sağlayarak 19 puana ulaşıp 10. Sıraya yerleşen Evkur Yeni Malatyaspor ise, önümüzdeki hafta Kayseri ile karşılaşacak. 

Ulusal Gazeteler
22 Ocak 2018 Pazartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar