Ortak Değer Malatya İçin

11.12.2017 17:32:07

Ortak payda Malatya için AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı R. Bülent Avşar’ ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Malatya’ya en kaliteli hizmeti vermek için yapılması gerekenler istişare edildi

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

>>Hanife Sarı

Yapılan ziyaret ile ilgili AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder: “AK Parti Battalgazi ilçe teşkilatı olarak MHP İl Başkanlığına seçilen Bülent Avşar’a ziyaret gerçekleştirdik. Hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için buradayız.  Burada siyasi partiler, görüşler farklı olabilir ama önemli olan insanların ortak noktalarda ve ortak değerlerde bir araya gelmesi önemlidir bence.  Burada da MHP ile gerek parti olarak, gerek Malatya’da il başkanı olarak Malatya’yı ortak değer, ortak payda olarak görüp Malatya’mız için neler yapabilir? gibi bu tür istişare de bulunmak ve görüş alışverişinde bulunmak için başkanımızı ziyaret ettik. Bizleri kabulünden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum, Allah razı olsun” diye konuştu.

“SİYASİ PARTİLER DEMOKRASİMİZİN VAZGEÇİLMEZİDİR”

MHP İl Başkanı R. Bülent Avşar ise burada, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ve yönetim kurulunun gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Başkanımın söylediği gibi siyasi partiler demokrasimizin vazgeçilmezidir.  Kendisi AK Parti’ de bizler de Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapıyoruz.  Ortak paydamız Malatya, Malatya için neler yapabiliriz, en kaliteli hizmetler nasıl yapılır? başkanımızla beraber burada istişare ederek varsa sorunları bizim de elimizden ne gelirse inşallah kenesinin yanında olacağımızı belirtiyorum. Kendilerine tekrardan hoş geldiniz diyorum” sözlerine yer verdi.

 

 

 

Ulusal Gazeteler
22 Ocak 2018 Pazartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar