“Yabancılık Çekmedim”

9.11.2017 17:49:36

Spor Toto Bölgesel Lig (BAL) 2.grup takımlarından olan Malatya Yeşilyurt Belediyespor’un Azerbaycanlı oyuncusu Royal Najafov Türkiye’de çok mutlu olduğunu söyledi.

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

Spor Toto Bölgesel Lig (BAL) 2.grup takımlarından olan Malatya Yeşilyurt Belediyespor’un Azerbaycanlı oyuncusu Royal Najafov antrenman sonrası basın mensuplarıyla bir araya geldi.  Bir gazetecinin Azerbaycan’dan farklı bir ülke olan Türkiye’ye geldin, zorluk çetin mi? sorusuna; farklı bir ülkeye gelmediğini belirterek ‘Bir millet iki devlet, kardeş ülke vurgusu yaptı.  Türkiye’de çok mutlu olduğunu, hocaları ve arkadaşları sayesinde hiç yabancılık çekmediğini söyledi.

Royal Najafov;  “Azerbaycan’da gol krallıkları yaşadım burada da inşallah Allah’ın izniyle takıma yardımcı olmaya geldim, inşallah Allah nasip ederse burada da gol kralı olurum” dedi.

“BERABERLİKLE GELECEKTİK”

Grupta şampiyonluk iddiası olan birçok takımın bulunduğunu ifade eden oyuncu,  “Biz herkese saygı duyuyoruz ama hiç kimseden kendimizi de zayıf görmüyoruz. Siz de izlediniz deplasmandaki Dersim maçımızda vardı 4 metrelik bir ofsayt vardı,  orda o pozisyon olmasa en kötü ihtimal beraberlikle gelecektik. Evde de birinci dakikada tam da benim bir pozisyonum var oradaki penaltıyı vermedi ve maç başka bir yere döndü. Biz kötü takım olduğumuzu düşünmüyoruz 6 puanda öyle büyük bir fark yok iki maçlık bir şey biz gidip dışarda onları yeneceğimize de inanıyoruz o puan farkını da aşağıya çekeceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Ulusal Gazeteler
22 Ocak 2018 Pazartesi 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar