“Şölen Havasında Bir Kongre Olacak…”

3.11.2017 16:44:18

Yapılacak olan kongre seçimi ile ilgili “Malatya’ya bizden daha iyi hizmet edecek olan adayı gördüğüm zaman bayrağı ona bırakmak için bekledim ama şu gördüğüm konjonktürde benim devam etmem gerektiği kanaatindeyim.” diyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl başkanı Ömer Faruk Kalı : “Allah'ın izniyle tüm dünyaya milliyetçi ülkücü hareketin gür sesini bir kez daha Malatya 'dan haykıracağız. Malatya İl kongremizi bu manevi iklimde, birlik ve beraberlik duygusunu daha da perçinleyerek şölen havasında gerçekleştireceğiz.” dedi

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

>>Hanife Sarı

Malatya il başkanlığı seçimleri için düzenlenen toplantıda konuşan MHP İl başkanı Ömer Faruk Kalı: “"Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezimizin görüş ve direktifleri doğrultusunda Malatya İl Başkanı olarak 7 ay görevde bulunduk. Liderimize ve davamıza sadakatle, davamız ve Malatya’mız için arkadaşlarımızla birlikte çalışmalar yaptık. Şimdi geldiğimiz noktada bir olağan genel kurulumuz var. Pazar günü Kongre ve kültür sarayında Olağan Kongremizi bir şölen havasında gerçekleştireceğiz. Kongremizde dava arkadaşımızla bir daha kucaklaşmanın mutluluğunu yaşayacağız” diye konuştu.

“GAYEMİZ MİLLETE HİZMET”

Sözlerine,  “Türk milletinin Milliyetçi Hareket Partisi'ne ihtiyacı olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.” diyerek devam eden Kalı: “Yolumuz hak yolu, gayemiz yüce Türk milletine hizmettir. Allah'ın rızasını kazanmak için çıktığımız bu yolda önümüze çıkan her engeli aşar, dağları yol yapar yine de hedefimize ulaşırız. Bizler şerefli bir bayrağın taşıyıcısı, kutlu bir davanın bekçileriyiz. Allah'ın izniyle tüm dünyaya milliyetçi ülkücü hareketin gür sesini bir kez daha Malatya 'dan haykıracağız. Malatya İl kongremizi bu manevi iklimde, birlik ve beraberlik duygusunu daha da perçinleyerek şölen havasında gerçekleştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm dava arkadaşlarımı selamlıyor, Malatya İl Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu. Daha sonra Kalı, yaptığı açıklamayı niçin bu kadar beklettiği yönündeki soruya şu şekilde cevap verdi: “Malatya’ya bizden daha iyi hizmet edecek olan adayı gördüğümüz zaman bayrağı ona bırakmak için bekledim ama şu gördüğüm konjonktürde benim devam etmem gerektiği kanaatindeyim. Ondan dolayı son güne kadar bekledim ve bu açıklamayı genel merkezle de istişare ederek yapma kararı aldım.” 

Ulusal Gazeteler
23 Ocak 2018 Salı 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar