Can ile Canan Buluşuyor

19.5.2017 18:56:30

21 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti 3. Olağanüstü Kongresine ilişkin konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, emaneti geri vermenin zamanı geldiğini belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Kurucusu olduğu yuvasına, aşkına yeniden dönüşüne şahitlik etme günü gelip çatmıştır. Efsane geri dönüyor, 979 günlük hasret sona eriyor.” dedi

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

>>Hanife Sarı

Can ile cananın buluşma vaktinin geldiğini belirten AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı şu ifadelere yer verdi; "Dünya Lideri , Dünya Mazlumlarının sesi " Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Genel Başkan adayı olarak Gösterileceği Kongremizde tarihe teşkilatlarımızla birlikte tanıklık edeceğiz AK Parti Malatya teşkilatı olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın partimize üyeliğinden sonra geçen 17 gün boyunca heyecanla ve aşkla Kongre hazırlıklarımızı gerçekleştirdik ve  Pazar günü gerçekleşecek kongrede de AK Parti Malatya İl Başkanlığı olarak 2.000 kişi ile Ankara Arena Salonunda yerimizi alıp Can ile Cananın buluşmasına tanıklık edeceğiz.

“LİDERİMİZİ KUCAKLAMANIN SEVİNCİNİ YAŞAYACAĞIZ”

Partimize gönül vermiş , bu davaya inanmış teşkilat mensuplarımız ile yolunda yürüdüğümüz liderimizi kucaklamanın sevincini yaşarken Parti Üyeliği esnasında ; 'Selamün Aleyküm' diyerek AK Parti ailesine dahil oluyorum diyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a “ Aleykümselam” demek yine bizler için bir gururdur , şereftir . 15 sene boyunca  Malatyalı hemşehrilerimizin her daim bağrına bastığı  Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Partili Cumhurbaşkanlığı sistemiyle Genel Başkan olarak siyasete döneceği  3. Olağanüstü Kongremizin Milletin Partisi AK Partimize , Değişimin Lideri ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Ulusal Gazeteler
21 Ağustos 2017 Pazartesi 1'inci Sayfamız
Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar