Polat: Bu Onuru Bir Kez Daha Yaşayacağız

17.2.2017 18:52:56

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Milletin adamı, dünya mazlumlarının gür sesi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Yeşilyurt’a ve Malatya’ya yakışır bir şekilde karşılayacağız” dedi

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Şubat Cumartesi günü saat 15.00'te Malatya Büyükşehir Belediyesi Yanındaki Miting Alanında Malatyalılarla buluşacağını söyledi. 16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşecek Anayasa Değişikliklerinin Halkoyuna Sunulması Seçimi öncesinde meydanlara inecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya’ya gelişiyle ilgili mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Polat, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 18 Şubat günü Cumartesi saat 15.00’de Malatyalılarla buluşacak. Cumhurbaşkanımızı kentimizde ağırlayacak olmanın onurunu ve gururunu bir kez daha yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

“DARBE GİRİŞİMİNDEN SONRA İLK KEZ”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Türkiye’nin her alanda önünü açan, dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alması için mücadele eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Malatyalılar olarak en güzel şekilde ağırlayacağız.  “Millete Hizmet Yolunda” destek ve moral vereceğiz. Malatya’mız her zaman olduğu gibi yine tarih yazacaktır” dedi. Malatya Büyükşehir Belediyesi yanında düzenlenecek mitingde Cumhurbaşkanının Malatyalılara sesleneceğini ifade eden Belediye Başkanı Polat, “15 Temmuz darbe girişiminden sonra ilk kez Malatya’yı ziyaret edecek olan Sayın Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde misafir edeceğiz. Malatyalılar olarak dünya mazlumlarının sesi olan Cumhurbaşkanımızı coşku ve heyecanla karşılayacağız. Cumhurbaşkanımıza misafirperverliğimizi göstermek adına tüm hemşerilerimizi 18 Şubat Cumartesi saat 15.00’de miting alanına davet ediyorum” dedi.

 

 

Ulusal Gazeteler
18 Ocak 2018 Perşembe 1'inci Sayfamız
Reklam

Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar