Çok Geç Olmadan

16.2.2017 17:59:34

Büyükşehir Kent Konseyi Tiyatro Sinema Çalışma Grubu ve Vefa Tiyatro Topluluğu organizasyonunda hazırlanan “Kalbin Tek Arkadaşı” adlı oyun Sanat Merkezi Salonun da yaklaşık 200 Kadın Meclisi üyesi tarafından izlendi. Oyunda sevdiklerimizin kıymetini onları kaybetmeden anlamanın önemine vurgu yapıldı

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi kadınlara yönelik yaptığı bilinçlendirme çalışmalarının yanı sıra kadınların sosyal hayata katılımlarını artırmak ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla programlar düzenliyor.Bu kapsamda Büyükşehir Kent Konseyi Tiyatro Sinema Çalışma Grubu ve Vefa Tiyatro Topluluğu organizasyonunda hazırlanan  “Kalbin Tek Arkadaşı” adlı oyun Sanat Merkezi Salonun da yaklaşık 200 Kadın Meclisi üyesi tarafından izlendi. Düzenlenen Tiyatro Gösterimine Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Batar, Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut ve Kadın Meclisi üyeleri katıldı.

İLGİYLE İZLENDİ

Sevgi temasını konu alan ve iki kişinin oynadığı oyunda özellikle sevdiklerimizin kıymetini onları henüz kaybetmeden anlamanın gerekliliğine vurgu yaparken, oyuncuların sahne performansı Kadın Meclisi üyeleri tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı Gösterimin sonunda konuşan Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, pek çok şeyin hayatımıza ders olması gerektiğini ifade ederek, “Geç olmadan birbirimizin değerini bilmemiz gerekiyor. Bu anlamda sahnelenen oyun tam olarak bunu ifade etti. Oyunlarından dolayı Vefa Tiyatro Topluluğuna teşekkür ediyorum” dedi. Tiyatro gösterisinde katılan kadın meclisi üyeleri bu tür çalışmaların kadınların sosyalleşmesi açısından önemli olduğunu vurgulayarak, Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler.

 

Ulusal Gazeteler
21 Ağustos 2017 Pazartesi 1'inci Sayfamız
Spor Toto Süper Lig Puandurumu

 

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar