• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Dünyaca Ünlü İsimler Malatya’daydı

Dünyaca ünlü Makyaj Uzmanı Corci ve Saç Kesim Uzmanı Arca Acar Malatyalı kuaförlere ve berberlere eğitim verdi. Eğitimin çok verimli geçtiğini vurgulayan Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ramazan Toptaş 150 bay ve bayan kuaförün eğitime katıldığını ifade etti

Dünyaca Ünlü İsimler Malatya’daydı

Dünyaca ünlü Makyaj Uzmanı Corci ve Saç Kesim Uzmanı Arca Acar Malatyalı kuaförlere ve berberlere eğitim verdi. Battalgazi Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen eğitimde Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da eğitim alan berber ve kuaförleri yalnız bırakmadı. Gerçekleşen eğitimle ilgili bilgi veren Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ramazan Toptaş eğitimin çok verimli geçtiğini vurgulayarak şu ifadeleri sıraladı: “Malatya kuaförler odası olarak 1,5 yıl önce ünlü bir makyaj uzmanı Corci’yi Malatya’ya getirmiştik. Bu yıl tekrar bir görüşme sağladık ve kendisi de ilk geldiğinde Malatya’dan memnun ayrılmıştı, kuaförlerimiz ve erkek berberlerimiz de memnun ayrılmıştı. Tekrar Malatya’ya gelebileceğini söylediler, görüşme sağladık. Corci’nin yanında Dünyaca ünlü saç kesim uzmanı Arca Acar’ı Malatya getirdik. Programımız çok güzel geçti. Malatya’da bulunan 150 bay bayan kuaförlerimiz katıldı. Çok güzel bir organizasyondu. Corci mankenin üzerimde kuaförlere canlı olarak makyajını gösterdi, kuaförlerimiz de memnun ayrıldılar.  Corci’den sonra sahneye çıkan Arca Acar kendini ispatlamış bir kesim uzmanı. Arca Acar hem bayan hem de erkeklerde saç kesimi yapıyor, büyük bir talep vardı zaten Malatya’ya gelmesi için. biz de yönetim kurulumuzla yaptığımız toplantının ardından Arca ve Corci’yi Malatya’ya getirdik. Dün ki eğitim 4 saat sürdü. Arca iki kesim yapacaktı ama bize jest olarak 3 kesim yaptı. Kuaförlerimiz onları soru yağmuruna tuttu, onlar soruları cevapladı, çok verimli bir eğitim oldu. Arca giderken, ‘Başkanım bir daha Malatya’ya gelmek istiyorum.’ dedi. Kuaförlerimizle görüşüp tekrar Arca’yı Malatya’ya getirirsek 10’a kişilik sınıf açmayı düşünüyoruz daha verimli geçmesi için. İnşallah odada olarak ta bunu yapacağız. Önümüzdeki eğitimlere bakacağız. Yaklaşık 1 ay sonra bir eğitimizim daha olacak. Onun için de şu an görüşmelerimiz sürüyor.”

GÜRKAN YALNIZ BIRAKMADI

Toptaş: “Battalgazi beleye başkanına sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum salonunu bizlere açtı ve eğitimde kuaförlerimizi yalnız bırakmadı. Güzel bir belediye binası yapmış, güzel bir toplantı salonu vardı. İlk defa kuaförler camiasına açtığını biliyoruz. “ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber