• DOLAR
  6,0558
  % 0,06
 • EURO
  6,7685
  % 0,13
 • ALTIN
  248,3104
  % 0,11
 • BIST
  85.310
  % -1,68

Drejanlı İş Adamları İstanbul’da Buluştu

Malatya ve çevre illerden olup İstanbul’da yaşayan Drejanlı iş adamları ile bir araya gelen Malatya Drejan Köylerini Geliştirme, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nihat Öztürk, öğrencilere verilen burs konusunu gündeme getirdi. Bu yıl ki burslu öğrenci sayısını 168 öğrenciye çıkardıklarını dile getiren Başkan Öztürk, bursların 130 liradan 150 liraya çıkarıldığını belirtti

Drejanlı İş Adamları İstanbul’da Buluştu

Malatya Drejan Köylerini Geliştirme, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nihat Öztürk, İstanbul’a giderek, Malatya ve çevre illerden olup İstanbul’da yaşayan iş adamları ile bir araya geldi. Drejanlı iş adamları ile toplantı yapan Başkan Öztürk, İş adamlarının hayır yapmak amacıyla öğrencilere verdiği burs konusunu gündeme getirdi. Her yıl öğrenci başına verilen bursun 130 liradan 150 liraya çıkardıklarını belirten Başkan Öztürk, desteğini esirgemeyen Drejanlı iş adamlarına teşekkür etti. Öğrencilere verilen burs konusunu heyet toplantısında gündeme getiren Başkan Öztürk, bu yıl verilen burslu öğrenci sayısının 168’e ulaştığını, verilen bursun ise 130 liradan 150 liraya çıkarıldığını ifade etti.

DREJANLI İŞ ADAMLARI, ÖĞRENCİ BURSLARINI GÖRÜŞTÜ

Malatya Drejan Köylerini Geliştirme, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nihat Öztürk, İstanbul’da bir araya geldiği Drejanlı iş adamlarıyla öğrencilere verilen burs konusunu heyet toplantısında gündeme getirdi. Derneğin verdiği bilgilere göre şu açıklamalara ver verildi, “Sayın Drejanlı işadamlarımız, bugün Talebe bursu için Başkanımız Nihat Öztürk başkanlığında heyetimiz bir araya geldi. Toplantımızda Mehmet Ünsal, Vahap Tanrıverdi, Fevzi Akıncı, Necati Duranın katılımıyla gerçekleşti. Bu yıl 168 burs toplanmıştır. Talebe başı aylık 130 veriyorduk. Onu 150’ye çıkardık. Allah herkesin hayrını zekâtınızı kabul ve makbul etsin. Bu hayırlı ve yüzümüzü güldüren güzel işe omuz verdiğiniz için teşekkür ederim. Bursiyer seçiminde Dernek yöneticilerimizin titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

>>M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber