• DOLAR
  6,8148
  %0,63
 • EURO
  7,4990
  %0,53
 • ALTIN
  378,01
  %1,57
 • BIST
  8,3520
  %0,54

Ulusal düzeyde hizmet veren Big Mamma’s şube açılışını gerçekleştirdi. Açılışta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Bu işletmeden 10-15 kişi ekmek yiyecek. Böyle bir hizmeti Malatya’mıza sunduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum.” dedi

Yoğun katılımın sağlandığı Big Mamma’s şube açılışında, işletmeyi Malatyalıların hizmetine sunan Orhan Yıldız ve Harun Tan katılımcılara ayrı ayrı teşekkürlerini sunarken Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu: “Marka zinciri bir restorandı Malatya’mıza getirdikleri için ben Orhan Yıldız ve Harun Tan kardeşimize teşekkür ediyorum.  Bu noktada Malatya’ya ya ciddi anlamda katma değer sağlıyorlar. Malatya’mızın da güzide bir noktasında hizmet verecek. Umut ediyoruz açılan bu restoran lezzetiyle Malatyalılara hizmet verirken, Malatyalılarda buradan istifade ederler. Kazançlarının bereketli olmasını diliyorum” dedi. Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük ise: ” İşletmenin hayırlı olmasını dilerken, bol bereketli rızıklar kazanmasını Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise “Orhan ile Harun beyin birlikte çıktıkları bu yolda Malatya’ya güzel bir yatırım yapmışlar kendilerini tebrik ediyorum. Bu yatırımın Malatya’ya, burada yararlanan müşterilere ve bu yatırımı yapan kardeşlerime hayırlı olmasını temenni ediyorum. Malatya’nın sekmen atlaması anlamında bu tür zincir mağazaların ve hizmet mekânlarının olması Malatya açısından bir artıdır. Malatyalılarda bunu kıymetini biliyorlar. Ben biliyorum ki, iş yeri açmak kolay bir hadise değil. Ben İŞKUR’da il müdürlüğü de yaptım. Bir kişinin şuanda istihdam maliyeti 150-200 bin civarında bir rakama tekâmül ediyor. Şuanda zannedersen bu işletmeden 10-15 kişi ekmek yiyecek. Böyle bir hizmeti Malatya’mıza sunduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdele kesimi ile gerçekleştirildi.

>>Hanife Sarı

Big Mamma’s Şube Açılışını Gerçekleştirdi

Sosyal Medyada Paylaşın:
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber