• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Berber ve Kuaförler Odasından Gala GecesiBerber ve Kuaförler Odasından Gala Gecesi

Berberler ve Kuaförler Odası, üyelerinin yoğun talebi üzerine Nikah Sarayında Eğitim ve Gala etkinliği düzenliyor. Oda tarafından Nikâh Sarayında Berberler ve Kuaförlere 6 Kasım’da 12.30’da Türban, Saç Kesimi ve Renklendirme eğitimi verilecek. Gündüz eğitimlerinin ardından Akşam vakti de Malatya Berberler ve Kuaförler odasının birlik ve beraberlik Motivasyon gecesi tertip edilecek

Berber ve Kuaförler Odasından Gala GecesiBerber ve Kuaförler Odasından Gala Gecesi

Berberler ve Kuaförler Odası 6 Kasım’da Nikah Sarayında Berberler ve Kuaförlere Türban, Saç Kesimi ve Renklendirme eğitimi verecek. Gündüz eğitimlerinin verilmesinin ardından Akşam vakti de Malatya Berberler ve Kuaförler odasının birlik ve beraberlik Motivasyon gecesi yapılacak. Nikah Sarayından yapılacak olan eğitim ve gala etkinliğine ilişkin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ramazan Toptaş basın açıklaması yaptı. Başkan Toptaş,  “Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları olarak, göreve geldiğimiz süre içerisinde ilk vaatlerimizden biriydi, Malatya’daki Berber ve Kuaförleri birlik ve beraberlik içerisinde tek çatı altında toplamak. Bunu daha iyi şekilde nasıl yapabiliriz diye düşündük, gündüz eğitim, akşam da güzel bir gala ile hem eğlendirmek, hem bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi sağlamak açısından oda olarak böyle bir etkinlik yapacağımızı söylemiştik. 5 yıllık görev süremizde bu 5. Organizasyonumuz olacak. Biliyorsunuz Berberler ve Kuaförler Odası geldi geleli çok aktif bir durumda, mesleki eğitimlere öner veren bir odayız. Ekibimizle beraber 5. Yılında ne yapabilir dedik. Türban eğitimi sözümüz vardı, yaklaşık bir yıldır bunu yapamamıştık, aslında 11. ile 2. Ay arasında yapacaktık ama seçimlerimiz araya girmişti ve ertelemek zorunda kalmıştık. Biz de bu konuda rahatsızdık, bu Türban eğitimini bir yıldır verememiştik. Bu sözü vermiştik ve bu sözümüzün de arkasında duruyoruz. Türban Eğitimini 6 Kasım günü vereceğiz. Günsüz 12.30’da başlayacak” ifadesini kullandı.

Berber ve Kuaförlere eğitimler verileceğini dile getiren Başkan Toptaş, tüm oda üyelerini davet ederek, “Türbandan sonra da Kuaförlere sorarak ekibimizi sahaya gönderdik. Kuaförlerimiz ise Odamıza, renklendirme ve kesim eğitimi verilsin diye talepte bulundular. Biz de onun çalışmasını yaptık. Türbandan sonra da kesim ve renklendirme eğitiminin anlaşmasını sağladık. 12.30’da başlayacak olan Türban eğitimine Sedat Küçük Cambaz verecek. Onun ardından da Salih Pehlivan Kesim ve Renklendirme Eğitimini verecek. Akşamına da Malatya Berberler ve Kuaförler odasının birlik ve beraberlik Motivasyon gecesi olacak. Doğudaki Diyarbakır, Mardin, Adıyaman, Şanlıurfa gibi çevre illerdeki oda başkanlarımız aramızda olacaklar. Federasyonumuzun Genel Başkanı aramızda olacak. Birlik ve beraberlik açından görevde kaldığımız süre içerisinde her yıl bunu düzenleyeceğiz. Biraz gecikme de olsa eğitimler konusunda sözümüzün arkasında duruyoruz. 6 Kasım’da tüm bu eğitimlerimizi bitirip kaldığımız yerden devam edeceğiz. Malatya’da da oda başkanlarımız, STK’larımız, İl protokolümüz burada olacaklar, bütün belediye başkanlarımızı da davet edeceğiz. Odaya kayıtlı bütün üyelerimizi 6 Kasım’da yeni Nikâh Sarayında yapacağımız Eğitimlere ve akşamki gala gecesine davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber