• DOLAR
  6,8612
 • EURO
  7,7521
 • ALTIN
  392,22
 • BIST
  1,1249

Başkan Kahveci’den 23 Haziran Seçimlerine İlişkin Açıklama

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci Türkiye’ye yönelik dış tehditlere ve yaklaşan 23 Haziran İstanbul seçimine yönelik basın açıklamasında yaptı. Yaptığı açıklamada İstanbul seçiminin Türkiye’nin dik duruşuna devam edeceğine dikkat çeken Başkan Kahveci, “Türkiye’nin ayağa kalkmasını istemeyen dış güçler ülkemizdeki istikrarı yıkmak için her türlü hileye başvuruyor. İstanbul, devletini ve milletini korumak, şer güçlere karşı diz çöktürmek için aynı mücadele ve dik duruşunu sergileyecektir.” dedi

Başkan Kahveci’den 23 Haziran Seçimlerine İlişkin Açıklama

İstanbul Belediye Başkanlığı seçimi doğrultusunda açıklama yapan Ak Parti Battalgazi İlçe Belediye Başkanı Basri Kahveci; “Türkiye’nin ayağa kalkmasını istemeyen dış güçler ülkemizdeki istikrarı yıkmak için her türlü hileye başvuruyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 367 hukuk cinayeti, AK Partinin kapatılma davası, 17-25 Aralık kumpası, mit kumpası, Erdoğan’a suikast girişimi, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi ve daha birçok müdahaleyle başarılı olamayan bu şer güçler, şimdide İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri üzerinde menfaat temin etmeye çalışıyorlar. Yerli ve milli üretimle dışa bağımlılığı bitirerek dışarıya ihracat yapmaya başlayan ülkemizde; son 17 yılda IMF borcunun bitirilmesi, başta PKK ve FETÖ olmak üzere her türlü terörün temizlenmesi, sağlık, turizm, ekonomi ve teknoloji başta olmak üzere her alanda şaha kalan Türkiye’yi türlü hile ve bahanelerle İstanbul belediye büyükşehir seçimleri üzerinde diz çöktürmek bu şer güçler, AK Partiye kaybettirmek için PKK’sıyla FETÖ’süyle ABD’siyle İsraillisiyle diğer bütün terör ve istihbarat örgütleriyle CHP adayı üzerimde birleşen bu güçler, bu güne kadar olduğu gibi 23 Haziranda da aziz milletimizin tokadını yiyecektir” sözlerini kullandı.

Kahveci açıklamasında şunlara değindi, “Belediye Başkanlığı seçimi olmasına rağmen İstanbul için hiçbir projenin konuşulmadığı bu süreçte, milletimizin kafasını karıştırmak için türlü hile ve iftiraların yanı sıra belediye bütçesini aşan türlü vaadlerde bulunmaktadır. Dünyada eşi benzeri olmayan Kurtuluş Savaşı ve 15 Temmuz direnişi gibi dünya zaferi literatürüne adını yazdıran bu aziz milletimiz, ülkemiz için beka meselesi olan ve büyük bir soğuk savaşın yürütüldüğü bugünde devletini ve milletini korumak, şer güçlere karşı diz çöktürmek için aynı mücadele ve dik duruşunu sergileyecektir. Cumhuriyet tarihinde hiç bu kadar terör örgütü ve şer güçlerin bir araya gelmediği bu seçim 2023 Türkiye’si öncesinde birlik, beraberlik ve kardeşlik adına, milli ve yerli üretim adına, Türkiye’nin bekası adına emperyalist güçlere karşı verilecek güzel cevaptır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber