• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,45
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22

Başkan Çınar MGC’ yi Ziyaret Etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve Ak Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Çınar, “Bizlere güvenen ve destek veren Malatyalıları ve Yeşilyurtluları mahcup etmemek için var gücümüzle 5 yıl boyunca çalıştık. İnşallah yeni dönemde tempoyu daha da arttırarak daha yenilikçi, aktif, sorunları birinci elden çözüldüğü bir kadro ve yeni hizmet anlayışıyla tekrardan hemşerilerimize hizmet etmek için 31 Mart’ ta adayız.” dedi

Başkan Çınar MGC’ yi Ziyaret Etti

Seçim dolayısıyla ildeki temaslarını devam ettiren Yeşilyurt Belediye Başkanı ve Ak Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Ali Er: “31 Mart yerel seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Malatya’nın imajı olan, Malatya’yı her yönüyle temsil eden Yeşilyurt Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çınar cemiyetimizi ziyaret etmiştir. Kendisine hoş geldiniz der çalışmalarında başarılar dileriz.” ifadelerine yer verdi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve Ak Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar ise ziyarette: “Yerel seçimden dolayı değil bizim basınımızın yanında olmamız gerektiğinden dönem dönem basınımızı ziyaret edip istişare etmemiz gerekiyor. Sahada beraber gün boyu koştuğumuz, yorulduğumuz, muhabbet ettiğimiz her türlü faaliyete birlikte tanıklık ettiğimiz Gazeteciler Cemiyetinin kıymetli mensupları bir kez daha sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum. Bizler şehrin en büyük ilçesiyiz ve en büyük belediyesiyiz tabi büyükşehir belediyemizden sonra ve şehrin batıya açılan kapısıyız. 5 yıllık süreçte şehrimizin özellikle büyük mesafe kat ettiğine inanıyoruz, her alanda gelişti. Nüfus olarak, yol alt yapısı olarak, çevre ile ilgili projelerden, yeşil alanlardan, yine sosyal ve kültürel alanlarda spor ile ilgili alanlarda özellikle birçok alanda hemşerilerimizi ilgilendiren konularla ilgili büyük mesafeler aldık artık ilçemizi marka şehirlerarasına getirdiğimize inanıyoruz. Burada bizlerin her türlü faaliyetini kaydedip halkımızla yurt içinde ve yurt dışında hemşerilerimizle paylaşan gazetecilere de ben buradan ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.  Bizlerde hem hemşerilerimize hem de toplumumuza layık olmak için bizleri tercih eden bizlere güvenen ve destek veren Malatyalıları ve Yeşilyurtluları  mahcup etmemek için var gücümüzle 5 yıl boyunca çalıştık. İnşallah yeni dönemde tekrardan aynı tempoyu daha da arttırarak daha yenilikçi daha aktif ve sorunları birinci elden çözüldüğü bir kadro ile yeni hizmet anlayışıyla tekrardan hemşerilerimize hizmet etmek için 31 Mart’ ta adayız. Bununla birlikte bizler artık birçok alanda kurumsallaşmasını tamamlamış bir belediye alt yapısıyla da şehrimize örnek bir belediyecilik misyonu kazandırdığımızı düşünüyoruz. İnşallah bu kazanımlarımızı daha da geliştirip güzelleştirip daha da detaylandırarak 31 Mart’ta da rekor bir oy alarak yeni dönemde yerelde ellerimizi güçlendireceğiz genelden de daha fazla destek almak için bu gücümüzden tabi ki yararlanacağız. Bizleri kabul ettikleri için Malatya Gazeteciler Cemiyetine ben çok teşekkür ediyorum. Rabbim yollarını açık etsin birlikteliğimiz daim olsun diyorum.” sözlerini kullandı.

Hanife Sarı

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber