• DOLAR
  6,7310
  %-1,15
 • EURO
  7,3965
  %-0,38
 • ALTIN
  370,56
  %-2,10
 • BIST
  8,3143
  %0,10

ATOR-Sen Gazetemizi Ziyaret Etti

Anadolu Eksen Tarım Orman Sen (ATOR) Genel Başkanı Ali Bal ve Malatya Şube Başkanı Ersin Alagöz gazetemizi ziyaret etti. Tarım ve Orman’ın Türkiye’de birinci gündem maddesi olarak ele alınması gerektiğini belirten ATOR Genel Başkanı Ali Bal, “Hedefimiz, yenilik ve araştırma odaklı, üretme hevesimizden güç alan güvenilir ekiplerimizle, önce çalışma barışını tesis etmek. Dünyanın en güçlü, sürdürülebilir ve gelişmiş Tarım ve Orman üretimini sağlamak. Her alanda, her yerde insan eksenli tüm çözümlerle insanlığa katkıda bulunmak.” dedi

ATOR-Sen Gazetemizi Ziyaret Etti

Anadolu Eksen Tarım Orman Sen (ATOR) Genel Başkanı Ali Bal ve Malatya Şube Başkanı Ersin Alagöz gazetemizi ziyaret etti. Burada açıklamada bulunan Anadolu Eksen Tarım Orman Sen (ATOR) Genel Başkanı Ali Bal, “Anadolu Eksen Tarım Orman Sendikası çalışanları olarak 2013’de kurulduk. Ve buradaki temel ilkemiz, milli ve manevi değerlere sahip üyeleri bir arada tutmak ve kamusal alanda liyakatli insanların işin başında olmasına destek vermek. Türkiye’de Tarım ve Orman’ın en güçlü bir şekilde gelişmesi, liyakatli kadrolarla olacağına inanıyoruz. Bu inancımız gereği ile liyakat dışı atanan her tür yöneticinin tarıma ve ormana her zaman zarar vereceğini düşünüyoruz. Ve tarımı korumanın Türkiye’de birinci gündem olarak değerlendirilmesini istiyoruz” ifadesini kullandı.

“AMACIMIZ İNSANLIĞA KATKI SUNMAK”

Amaç ve hedeflerinden bahseden ATOR Genel Başkanı Bal şunları dile getirdi, “Hedefimiz, Yenilik ve araştırma odaklı, üretme hevesimizden güç alan güvenilir ekiplerimizle, önce çalışma barışını tesis etmek. Dünyanın en güçlü, sürdürülebilir ve gelişmiş Tarım ve Orman üretimini sağlamak. Görevimiz, Birlik, beraberlik ve gücümüzle faaliyette bulunduğumuz her alanda, her yerde insan eksenli tüm çözümlerle insanlığa katkıda bulunmak. Türk-İslam töresine bağlı, milletinin yanında, devletinin hizmetinde, Ulusunun her daim dünya meclisleri içinde en önde olması için çalışan, gücünü haktan alan, Siyasi makam ve mevkilere değil, birlik ve beraberliğe odaklanan, Bu inancı gereği zalime set, mazluma umut olan; yenilikçi, üretken, paylaşımcı, milli, manevi, sivil, adil, insani değerlere inanan, Bilgi, yetenek, liyakatine, çalışmasına, inancına güvenerek, Hak ve insanlık için birlikte yürümeyi ülkü edinen vicdanı hür, aklı hür, yüreği hür, Dik durup, doğru yürüyen, meşveret ve şurayı esas alan kamu çalışanlarının sendikasıyız. ATOR olarak bu konulara gönül koymuş, dünyanın hangi köşesinde olursa olsun, aç bir canlı varsa vicdanı sızlayıp “benimde burada sorumluluklarım” var diyecek yürekte çalışanların oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşuyuz. Anadolu Tarım Orman Sen (ATOR), 2013 yılında merkezi Ankara da olup, Halil Kalemci, Mesut Akkaya, Hülya Yalçın, Ali Bal ve Gönül ÜNAL tarafından bağımsız olarak kurulmuştur.”

M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber