• DOLAR
  5,6970
  %-0,38
 • EURO
  6,2995
  %-0,32
 • ALTIN
  275,82
  %0,08
 • BIST
  100.523
  %0,18

Ankara Malatyalılar Federasyonu Toplantısını Gerçekleştirdi

Ankara Malatyalılar Federasyonu Danışma Meclisi toplantısı iftar programı ile gerçekleştirdi. Programa katılan Eski Bakanlardan Güldal Akşit, Malatyaspor’un başarısında büyük katkısı olan Adil Gevrek’i kutladığını belirtti

Ankara Malatyalılar Federasyonu Toplantısını Gerçekleştirdi

Ankara Malatyalılar Federasyonu Başkanı Kamil Göksu ve Eski Bakan Güldal Akşit Başkanlığında toplanarak Yeni Danışma Meclisi Başkan Vekillerini ve Kurul Başkanlarını Belirledi. Ankara Malatyalılar Federasyonu Danışma Meclisi Eski Bakan Güldal Akşit Başkanlığında toplanarak başkan vekillerini ve kurul başkanlarını belirledi. Toplantı Ankara Greenpark hotelde İftar programıyla gerçekleşti.

GÜLDAL AKŞİT’TEN ADİL GEVREK’E TEBRİK

Ankara Malatyalılar Federasyonu Danışma Meclisi toplantısında Adil Gevrek e tebrik mesajı geldi. Eski Bakanlardan Güldal Akşit bu başarıda büyük katkısı olan Adil Gevrek’i kutladığını ifade etti.

Güldal Akşit programdaki konuşmalarında, “Güzel bir amaçla toplandık. Öncelikle bu güzel yemeği organize eden Ankara Malatyalılar Federasyonu yönetimine teşekkür ediyorum. Federasyonun hayırlı olmasını diliyorum. Malatyaspor hakkında güzel havadisler aldık. Malatyaspor olarak tarihinde ilk defa UEFA’ya gidiyoruz. Bu anlamda emeği geçen herkese, başta Adil Gevrek Başkan’a teşekkür etmek gerekiyor. bunun hiç mübalağası yok, çünkü Malatyaspor yıllardır emek verir ama bugün arkadaşlarımdan dinledim, Fenerbahçe gibi, Trabzonspor gibi, büyük takımların yanında hiç eksiksiz, hiç boşluksuz UEFA’ya direk gitmesi uygun görülen takımların içerisinde yer alması, hepimizi gururlandırdı” sözlerine yer verdi.

ANKARA MALATYALILAR FEDERASYONU DANIŞMA MECLİSİ YENİ YÖNETİM LİSTESİ

Eski Vali Emniyet Genel Müdürü Yılmaz Ergün, Eski Amiral Paşa Abdullah Akgül, Sağlık Kurulu Başkanı  Sağlık Bakanlığı Eski Müsteşar Yrd. Dr. Sanal Tosun, Danışma Meclisi Koordinasyon Kurulu Başkanlığına Ali Çelik, Malatya markalaşma ve eğitimi destekleme Kurulu başkanlığı na Nurettin Konaklı, Malatya tarihi kültür ve turizmi geliştirme Kurulu başkanlığına Ahmet Kurdoğlu, Sosyal Politikalar Sivil Toplumla İlişkiler Kurulu Başkanlığına Celâl Mert Aslan, Tarım Ticaret Esnaf Sanatkârlar Kurulu Başkanlığına Eski Müsteşar Yrd. Ali Eroğlu, Basın Yayın Sosyal Medya Kurulu Başkanlığına Eski Genel Müdür Ertaç Önal, Kamu kurumları iletişim Kurulu Başkanlığına Eski  Genel Müdür Abuzer Duran, Çevre ve Doğal Afeti Koruma Kurulu Başkanlığına Prof Dr. Hikmet Doğan, Proje ve Altyapı Geliştirme Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Akgül, Sportif faaliyetleri destekleme Kurulu Başkanlığına Av. İbrahim Kalı

M. ALİ GÜNAYDIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber