• DOLAR
  5,6806
  % 0,45
 • EURO
  6,3772
  % 0,37
 • ALTIN
  260,6392
  % 0,58
 • BIST
  101.834
  % -0,02

Akkurt Yerel Yöneticilere Yüklendi

Saadet Partisi Yeşilyurt belediye başkan adayı Emine Akkurt, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akkurt, Hasanbey esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları dinledi. Yerel yöneticilerin vizyonları ve projelerinin olmadığını söyleyen Akkurt, “Kendilerine güvenmedikleri için bütün billboardlara Cumhurbaşkanıyla fotoğraflarını koyuyorlar. Vatandaşları Cumhurbaşkanının rüzgarıyla etkilemeye çalışıyorlar” dedi

Akkurt Yerel Yöneticilere Yüklendi

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Hasanbey Mahallesi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyareti esnasında bir yufkacıya giren Akkurt, ekmek pişirme sacının başına geçti ve ekmek pişirdi. Pişirdiği ekmeği beraberindeki Saadet Partili heyete ikram ederek, “Bugün ekmeğimizi nasıl böyle bölüşüyorsak, nasıl birlikte pişiriyorsak 31 Mart akşamı itibariyle de bütün hemşerilerimizle birlikte milli görüşün duruşunu, vatandaşımızla paylaşacağız.” dedi. Akkurt, Esnafları gezdiği sırada bir fırıncı esnafının “Belediyenin marketlerinin de zarar ettiği söyleniyor bunun sebebi ne? sorusuna da şu yanıtı verdi, “Belediyeye ait bir şirket ya da kuruluş neden zarar eder? Madem zarar ediyor bu kadar süredir neden kapatılmıyor? Vatandaşa neden yük ediliyor? Neden zarar ettiklerini söylüyorlar ya hani bir örnek vereceğim. Sizden rica ediyorum sokakta, çarşıda yürüyorsunuz, evinize gidiyorsunuz yol boyu dikkat etmenizi istiyorum. Ak Parti’nin adaylarından başka hangi parti adayının resmini gördünüz? Onlardan başka hiçbir adayın yok. Bu bir yerel seçim, şahısların üzerinden giden seçimlerdir. Neden kendilerine bu kadar güvensizler de genel başkanları ve bu ülkenin Cumhurbaşkanının resmiyle kendi resimlerini astırıyorlar? Çünkü bu süreci onun rüzgarıyla götürmeye çalışıyorlar. Sizi, bizi onun rüzgarıyla etkilemeye çalışıyorlar. Kendilerine ait bir ufukları, vizyonları, projeleri yok. Kendilerine güvenmedikleri için almışlar Cumhurbaşkanını arkalarına onunla resimler paylaşıyorlar.” dedi.

Akkurt daha sonra partisinin Soykan meydanında kurulan seçim standını ziyaret etti.  Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği stantta sorun ve sıkıntıları da dinleyen Akkurt, adalet ve eşitlik ilkesini benimseyeceklerine dair söz verdi, seçildikten sonra vatandaşlarla iç içe olacaklarını söyledi. Akkurt, “Yeni Cami önünde açtığımız Saadet Partisi seçim standındayız, muhteşem, çok güzel bir ilgi var vatandaşımızdan. Bu ilgi inşallah 31 Mart seçimlerine çok güzel yansıyacak bunu çok net görebiliyoruz. Burada seçimlerin baharın gelmesiyle birlikte bereketli olacağını umut ediyoruz, dua ediyoruz. Milletimizin umutsuzluğu, tükenmişliği, çaresizliğini biz bitireceğiz, Saadet Partisi kadroları bitirecek, Saadet Partisi adayları bitirecek. Çünkü biz adalet için geleceğimize söz veriyoruz, eşit dağılım için, kalkınmayı gerçekleştirmek üzere, genç ve kadınlar için, çocuklarımızın geleceğini hazırlamak üzere, istihdam için, kalkınma için, sanayi için yeniden tarım hareketlendirmek için geleceğimize söz veriyoruz. Bizim gelmemizle birlikte Malatya’yla, Yeşilyurt’la birlikte bütün Türkiye genelinde çok önemli, çok büyük değişim ve dönüşüm olacak. Biz bunun sözünü verdik sözümüzü de tutacağız, seçimden sonra vatandaşımız görecek. Bize bugün vatandaşımız ‘seçildiğiniz zaman sizi makamında ziyaret edebilecek miyiz?’ diye soruyor. Makamda değil seçildiğimiz gün yine bu meydanlarda bizi kutlayabileceksiniz diyoruz, biz bunun sözünü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber