• DOLAR
  7,0115
 • EURO
  8,3288
 • ALTIN
  460,72
 • BIST
  1,1844

Akademi Projesine Katılanlara Başarı Belgeleri Verildi

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında, Müdürlüğümüze bağlı tüm kurumlarda faaliyet gösteren öğretmen ve yöneticilerin 21. yy’ın gerektirdiği bilgi, beceri ve yeterliliklerle donatımını sağlayarak eğitimin niteliğini arttırmak amacıyla Müdürlük Arge Bölümü Strateji Planlama Ekibi tarafından geliştirilen ve Fırat Kalkınma Ajansı Tarafından Desteklenen ‘Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü Akademi’ projesinin ilk etabı olan ‘Etkin Yönetim Becerileri ve Liderlik Eğitimi’ne katılan yönetici ve öğretmenlere başarı belgeleri verildi

Akademi Projesine Katılanlara Başarı Belgeleri Verildi

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü Akademi projesi kapsamında, İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesinde düzenlenen programa İl Milli  Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Prof. Dr. Burhanettin Dönmez, Prof. Dr. Süleyman Nihat Şad, Doç. Dr. Niyazi Özer, Doç. Dr. Ali Kış, yöneticiler ve öğretmenler katıldı.

2023 eğitim vizyonu çerçevesinde, müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren eğitimcilerin beklenen seviyeye çıkmasına katkı sağlayacak olan projede, stratejik planın her 6 aylık döneminde izleme her yılın sonunda değerlendirme çalışmaları kapsamında projenin gelişimi takip edilecek ve ulusal, uluslararası boyutta projeler yürütülerek alınan eğitim içeriğine yönelik faaliyetler planlanacak.

Proje kapsamında yönetici ve öğretmenlere Mart 2019- Aralık 2019 dönemlerinde çeşitli eğitimler verilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİR DE BUNLARA BAKIN

EN ÇOK OKUNANLAR
RESMİ İLANLAR
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.
Malatya Sonsöz Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2018 malatya haber